Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена се кара на мъжа си - пияница: - Не разбирам как може по цял ден да стоиш в кръчмата! - Ами... защо тогава обсъждаш неща, които не разбираш?
Семейни 4,621 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама бизнесмени: - Как е новата ти секретарка? - Почти блондинка. - Как така, рижа ли е? - Не, чернокоса, но глупава. Една женица, готина, богата, със собствено жилище, решила да си хване някой за нощта, да си поразиграе кръвчицата... Oтишла в близката кръчма, забърсала първия, дето пиел ракийка кротко на една маса и пил-недопил, го води у тях си. Сваля тя палтото си, присвива похотливо очи и му вика: - А сега какво искаш! Той обаче, толкова му акъла, й вика: - Ми една ракийка, ако имаш. - Има - рекла тя - в хладилника е. Ходил човека, сипал си, изчакала го тя да си изпие, сваля пуловера, демонстрира природни дадености и му вика пак: - Кажи сега какво искаш - Ами още една ракийка, ако даваш, казал човека (дотам му стигало въображението). Така продължили известно време, жената останала напълно гола и казва: - А сега кажи какво искаш? Той я огледал, засукал мустак, па казал: - На коленннннееее. Тя с мисъл (олееее, колко е перверзен тоя) се пуснала на колене. Пича и се метнал отгоре и изкомандвал: - Къмммм хладилниккккааааааа! Учителката пита: - Деца, от кой зеленчук ни текат сълзи? Иванчо вдига ръка: - От картофите, госпожо! - Как така от картофите? От лука, Иванчо! - Госпожо, вас никога ли не са ви уцелвали с картоф по главата? Двама мъже вървят по улицата. Пред тях вървят две жени. Единият казва: - Гледай! Виждаш ли ги онези двете жени? Тази отдясно е жена ми, а тази отляво е любовницата ми. И да ти кажа честно, тя е перфектна любовница. Вторият: - Стига бе! Тази отляво е моята жена, а тази отдясно е моята любовница. И аз да ти кажа честно, тя е перфектна любовница. Изведнъж и двамата се усещат и замлъкват, а после в един глас добавят: - Значи могат, тяхната мамка, когато поискат! На среща на любители гълъбари един любител разправя: - Аз пък ще правя кръстоска на пощенски гълъб с папагал! - Защо?! - Ами ако не може да намери пътя сам, поне ще може да попита някого.