Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две приятелки си говорят: - Как изкара вчера? - Ами странно.. - Защо? - Защо ли? Моя ме покани на ресторант. Чак на четвъртата бутилка вино разбрах, че не празнуваме Свети Валентин, а Трифон Зарезан...
Други 2,223 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Прибирам се вкъщи и какво да видя - жена ми в леглото с един швед... - И ти какво му каза? - Е какво да му кажа - не знам шведски... Две котки си вървят по улицата. По едно време едната рекла: - Искаш ли да свием един джойнт? - Давай, само да е добър. Дръпнали го... По едно време минал един камион и блъснал втората. Първата се обърнала и рекла: - Леле, кво ти казах, направо се размаза, а? Питат радио Ереван: - Има ли надежда в България? - Разбира се... Във Външно министерство. - Как новият кмет ще се справи с боклука, дупките и проблема с детските градини в София? - Като стария... Един ден въликът поканил лисицата на тятър, но тя му отказала. - Ти много псуваш и ще ме посрамиш пред другите... - Няма, Лисо, ще говоря само за цветя! Лисицата се съгласила и отишли на тятъра и вълкът гледа на неговото място седи заекът. - Ей, Зайко, я се нарцис от тук, че такъв ще ти закарамфиля, та ще се обожуриш.