Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Марк Зукърбърг към подчинените си: - Трябва ми Instagram. - Ок. *На следващия ден* - Къде ми го изтеглихте, на iPhone или на Android? - АМА ДА ИЗТЕЛИМ ЛИ?!
Програмисти 3,236 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една студентка от МЕИ стояла пред ректората и ревяла. Минал един студент и я попитал: - Защо плачете колежке? Да не би да нямате протоколи? - НЕЕЕ! - А да не би да са ви скъсали по Електротехника? - Нееее! - А да не би ва ди трябва чертеж нещо? - НЕ БЕЕЕ!!! - Е ЗА КЪВ ХУЙ РЕВЕШ ТОГАВА??? - ЕМИ ЗА К’ЕВТО И ДА Е!!! Нямам мания за величие. Великите хора от нея не страдат. Вървели си 2 бика - баща и син - по едно високо плато. Както си вървели стигнали края на платото и в низините какво да видят - река с тучни ливади около нея. А на ливадите пасе стадо крави. Младото биче ентусиазирано до крайност извикало: - Тате, тате, хайде бързо да изтичаме в ниското и да наебем по една крава... - Не, сине - отвърнал достолепно стария бик - ние ще слезем бавно и ще ги наебем всичките. Тост: "Да пием за нашите врагове, на които Господ да даде и коли, и гаражи, и големи апартаменти, и вили. И навсякъде да имат телефони, и постоянно да звънят на полицията, на противопожарната охрана и в "Бърза помощ" Вчера е била ограбена книжарница и само кнгите на Азис не са били пипнати. А днес беше ограбен секс-шоп и отново книгите на Азис не са били пипнати.