Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бабичка звъни в пожарната. - В къщата ми мирише много на газ... - Печката пусната ли е? - Пуснах я още рано сутринта. - А кибрит запалихте ли? - О, забравих. Сега ще запаля...
Разни 2,736 прегледа
Следващ →

Още вицове