Въпрос към радио Ереван:
– Защо не може да се направи снежен човек - блондинка?
– Защото не може да се направи куха снежна топка!
- Защо калинките летят бавно?
- За да не им отнемат точки.
Срещат се вожд на индианците и вожд на папуасите. Вождът на папуасите:
- Колега, ти как си решил въпроса с циганите?
- Много просто: в племето няма цигани - няма и въпрос с циганите! А ти?
- При мене положението е лошо. Колкото и да им обяснявам на тия от племето, че циганите и те са хора като нас, все едно... не искат да ги ядат...
Баща гледа сина си да се кипри пред огледалото и пита невярващо:
- Сине, ти обратен ли си бе?!
- Не, тате - принцеса!
След дълга и уморителна сватба най-после младоженците са в стаята си. Щастливият съпруг сяда на леглото и казва:
- С какво нетърпение чаках този момент?
- И на теб ли ти стискаха обувките?
Борец, кара с превишена скорост и ченге го спира:
- Талона, моля - казало ченгето.
- Ела, да ти го дам на прозореца - отвърнал бореца. Ченгето си подало главата и борчагата я защипал с прозореца. После излязал от колата и му смъкнал гащите и накрая потеглил.
Едно дете гледало отстрани и полицаят го попитал:
- Ей, дете, видя ли му номера?
- Аз такъв номер и в цирка не съм виждал! - отвърнало детето.
Срещат се две приятелки:
- Как може така да изневеряваш на мъжа си?!
- А как, знаеш ли някакъв друг начин?
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита:
- Има ли сметана?
- Нe!?!
- А сух салам?
- Не!
- Сигурно и консерви с копърка няма?
- Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща...
- Кофти търгувате тука....
- Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре?
- Съгласен...
Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита:
- Има ли сметана?
- Има!
- А черен хайвер!?!
- Има!
- Добре, дай по сто грама от двете!
- А рецепта имаш ли?
На автомагистрала, полицай спира кола, в която пътуват пет възрастни жени. Обръща се към жената, която шофира:
- Госпожо, движите се с 28 км/час. Това е магистрала и затруднявате движението.
- Ами преди малко имаше табела 28.
- Вижте, това е номера на пътя. Препоръчително е да карате по-бързо.
В същото време полицаят оглежда останалите пътници и изненадано пита:
- Какво им е? Защо са пребледнели и се държат за вратите?
- Не знам. Сигурно, защото току що излязохме от път номер 260 - отговаря водачката.
Вкарват един в затвора, и адвокакът му казва:
- След някой ден ще те измъкна, а дотогава запомни като те питат другите затворници за какво си да им кажеш, че си по член 114 алинея първа.
Влязъл той, и веднага другите го питат за какво е, а той:
- Член 114 алинея първа...
Веднага се поотдръпнали от него, дали му най-доброто място, изпъляват му всички желания.
След няколко дена, както му бил обещал адвоката го измъкнал.
И попитал адвоката си:
- А за какво е член 114?
- "Изнасилване на едър рогат добитък със смъртен изход".
- Защо, когато една блондинка си мие косата под душа, се разхожда?
- Защото на шампоана пише "Wash and go".
Срещат се двама клошари:
- Ти къде живееш?
- Никъде.
- О, значи сме съседи!
Между блондинки:
- Вчера мъжа ми получи анонимно писмо.
- Ау, какъв ужас. От кого?
Една студентка влиза в стаята на младия си учител и започва да си разкопчава блузата.
- Бих направила всичко, за да изкарам този изпит!
- Мммм... абсолютно всичко ли?
- Да! - казала тя и се притиснала до учителя.
- А би ли... учила?
Обяснение след мач на Димитър Пенев:
- Казах на момчетата да играят бавно, но бързо. Тоест да си подават с къси пасове в центъра, но ако наш нападател се откъсне напред да го търсят с дълъг пас.
- Решил съм да се самоубия.
- Ама как бе, защо?
- Животът ми е скучен.
- И к’во, смяташ че самоубийството ще го разнообрази ли?
- Какво търсят блондинките на дъното на океана?
- Леонардо Ди Каприо!
Как се прави пешеходна пътека?
- Еми как, пускат да мине една зебра и през това време профучава един валяк.
Две бебета играят покер в корема на майка си и едното казва:
- Няма да играя!
- Защо? - пита другото.
- Защото един гологлав чичко постоянно влиза и ми гледа картите, а после излиза! - отговорило първото.
- Ученици, защо се карате? - пита учителят.
- Намерихме 50 евро и решихме да ги дадем на този, който излъже по-добре.
- Как не ви е срам! На вашите години аз не съм и подозирал, че може да се лъже!
Дали петдесетте евро на учителя.