Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Госпожице, може ли да се запозная с вас? - С непознати мъже на улицата не се запознавам? - А къде? - Не знам... Може би в леглото?
Други 2,519 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вълнуваш ли се? — Да. — За първи път ли ти е? — Не, и друг път съм се вълнувал… Едно време Денят на детето се отчиташе с "рисунки върху асфалта". Сега е невъзможно няма здрав асфалт никъде. Мейби мейбълин..мейби Фотошоп. Сутрин в Белия дом. - Не трябва днес да бомбардираме, господин президент. Вие току-що получихте Нобелова награда за мир. Не трябва. - Поне малко, по добрата стара американска традиция, поне една бомба. - Няма да ви разберат, господин президент. Изчакайте поне до утре. - Някъде в Сахара, а..? - Не става. - По Антарктида? - Не. - Луната?! Отива един човек да си пробва късмета като Рокфелер на пазара.Купува си една ябълка измива я,лъска я и я продава на двойна цена.С парите купува две ябълки и тях същата процедура и пак ги продава на двойна цена.Отива купува четири ябълки и тях слага да ги продава, идват данъчните и му взимат и гащите!