Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
мъж и жена си лягат. мъжът: -Скъпа, ако ми беше с 2см по-дълък щях да съм цар. жената: -Ако ти беше с 2см по-къс щеше да си царица...
Семейни 3,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шофьорът се опитва да спори с катаджията: - Ама как така - къде е знакът, че тук няма ляв завой! - Ляв завой има. Обаче е платен... Мечти - това е когато мислиш, че ще бъде по-добре, отколкото ще бъде. Носталгия - това е когато мислиш, че е било по-добре, отколкото е било. Реалност - това е когато е такова, каквото е. А щастие - това е когато не мислиш, какво е било, какво е, и какво ще бъде. Въпрос: Колко завоя има в България? Отговор: Два - ляв и десен. Беден евреин всеки ден се молил на Бога: - Боже, моля ти се, дай ми да спечеля от тотото голямата печалба, моля ти се! И така цял живот. Дошло му времето, умрял, възкачил се на небето и упрекнал Бога: - Боже, защо не ми даде да спечеля голямата печалба, така горещо и искрено ти се молих! - Абе аз много исках, ама поне веднъж да си беше купил фиш, бе чадо мое! Тодор Живков за властта: - Някои казват че властта се клати, то и на коча мъдите се клатят но не падат!