Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели се срещат в рая. Единият казва, че е умрял от яд, а другият пък умрял от студ. На въпроса как така първият е умрял от яд, той отговорил, че връщайки се в къщи след командировка, само като влязъл през вратата и вече бил сигурен, че в къщата има чужд мъж. Ровил навсякъде, обърнал къщата наопаки, никого не намерил и взел, че умрял от яд. Приятелят му го укорил: - Абе, ако се беше сетил да отвориш хладилника сега и двамата да сме живи.
Разни 2,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо върви по коридора на училището и носи глобус. Среща го учителката: - Накъде си тръгнал? - Към тоалетната. - И за какво ти е глобуса? - Абе имам едно гадно настроение, направо ми се иска да се изпикая на целия свят! Ерих ФромВ технологичното общество личността все повече и повече е подложена на манипулации. Работата, потреблението, свободното време на човека се манипулират от и идеологията. ... Човекът губи активната си и отговорна роля в социалния процес; става напълно "регулиран" и обучаван, че всяко поведение, действие, мисъл или чувство, които не се вместват в общия план, ще му донесат големи неприятности. - Каква е приликата между френската любов и шкембе чорбата? — Навсякъде ги правят различно… Има три правила за създаване на роман, но никой не ги знае.Иван Вазов Эвьни блондинка в полицията. -Помощ,вече трети пьт ме иэнасилват. -Кьде? -Тоя пьт отэад. -Питам ви кьде се намирате? -Ами направо на земята ме почнаха.