Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама приятели се срещат в рая. Единият казва, че е умрял от яд, а другият пък умрял от студ. На въпроса как така първият е умрял от яд, той отговорил, че връщайки се в къщи след командировка, само като влязъл през вратата и вече бил сигурен, че в къщата има чужд мъж. Ровил навсякъде, обърнал къщата наопаки, никого не намерил и взел, че умрял от яд. Приятелят му го укорил: - Абе, ако се беше сетил да отвориш хладилника сега и двамата да сме живи.
Разни 2,127 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа, станала си като Гълъбин Боевски! Тя: - ?! Той: - Качила си девет килограма без да усетиш. Пророчество: И Слънцето този ден няма да изгрее, звездите ще изчезнат от небето. И на небето на син фон с бели букви ще пише: "Открита е системна грешка. Възможни действия: Натиснете който и да е клавиш за да продължите, или натиснете Ctrl+Alt+Del за пресътворяване на света. В този случай всичко живо на земята ще бъде унищожено." Блондинка пита: — Извинете, а какво означава „I don`t know“? — Не знам! — Странно, който и да попитам не знае! Затворник разсъждава: "Странна работа е това законът… Откраднах един хляб и ме осъдиха, и сега какво - всеки ден ми дават по един хляб безплатно." Прибира се един човек много пиян и си ляга.На сутринта се събужда и какво да види - краката му на възглавницата.Замисля се и си казва: "Мама му стара,аз цяла нощ си мисля че ме боли зъб,пък то било палеца на крака ми"