Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един мъж се връща вкъщи доволно пиян, влиза в спалнята си и що да види: някаква страхотна мадама му спи в леглото. Зарадвал се нашия човек, оправил я, и заспал доволен. Сутринта става и вижда, че до него вместо мадама е майка му. Паникьосал се и скочил през прозореца. По улицата минал един човек като видял казал: - Ц, ц, ц, ц тоз си е ебал майката!
Черен хумор 1,575 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събуждам се с настроение. Пускам радиото- постановление. Купувам си цигари - увеличение. Отивам на работа - съкращение. Връщам се в къщи - стълкновение. Лягам си в леглото - неудовлетворение. Заспивам - земетресение. Събуждам се - наводнение. И стигам до заключение: Дупе и пари не пази за старини! Въпрос: Защо борците винаги пътуват по двама? Отговор: Единият да помни къде отиват, а другия защо отиват там! Ако животът ти поднася лимони, изстискай им сока, сложи го във воден пистолет и пръскай другите хора в очите! Най-много обичам да получавам анонимни писма. На тях не трябва да отговарям. Двама борци си говорят и единият казва на другия: - Брато, да знаеш, от две седмици реших изцяло да се образовам и вече си уча съвестно английски, немски, френски, алгебра... - Добре де - прекъснал го другия - като си толкоз умен кажи как е "добро утро" на алгебра?