Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж се връща вкъщи доволно пиян, влиза в спалнята си и що да види: някаква страхотна мадама му спи в леглото. Зарадвал се нашия човек, оправил я, и заспал доволен. Сутринта става и вижда, че до него вместо мадама е майка му. Паникьосал се и скочил през прозореца. По улицата минал един човек като видял казал: - Ц, ц, ц, ц тоз си е ебал майката!
Черен хумор 1,574 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няма закон, който да бъде по душата на всички. Укряли 3 монахини, качили се в царството небесно и чакали садбата си. Свети Петър извикъл първата и я попитал: -Колко пъти прегреши чадо мое? - Два - казала монахинята - Първия път когато постъпих в манастира попа искаше да се увери , че сам детствена и вториа клисаря ме видя да си вземам стотинки от иконата . -Хм-погледнал строго Свети Петър и извадил перото и мастилото . Започнал да смята -Греховете ти са птостени отиваи в рая. Дошла втората задал и същия въпрос. -Веднъж - казала тя - само когато постъпих в манастира. Смятал, смятъл и казал. -Греховете са ти простени отиваи в рая Дошла трета и на въпроса тя одговорила: -Миии тъкмо попа да ми го вкара и аз умрях. Започнало смятане, потене, пъшкане. 3 часа се мъчил горкия , свалил училата погледнал монахимята и казал -Връшаи се обратно да ти го навре целия защото не мога да смятам с дроби. Един ловец тръгнал на лов за глигани през забранения сезон. Гръмнал той едно малко прасенце и го метнал на гръб. Тъкмо се връща, обаче, и го хванал горският: - Къде си тръгнал? - А, ми за гъби, за гъби. - К’ви гъби бе, къв е тоз’ глиган на гърба ти? - Къде? На гърба ми? Ах, гад мръсна, кога успя да ме полази... Контролно. Преподавателят внимателно следи учениците, и от време на време гони тези, които хваща с пищови. През вратата поглежда директорът: - Аааааа, контролно ли пишем? Тук сигурно е пълно с любители на преписването! Преподавателят му отговаря: - Не, любителите ги гоня. Тук са само професионалистите. Защо охлювите не могат да карат мотор? Защото им се веят очите ...