Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена се уговорили, когато трябва да вършат оная работа, за пред децата, да си казват: "Хайде да шием на машина!". Една вечер мъжът се върнал в къщи и рекъл: - Жено, хайде да пошием на машина! - Остави ме! - отговорила жената - Виж колко работа имам в кухнята! След два часа тя свършила с домакинската работа, окъпала се и се прибрала в спалнята. Мъжът вече си бил легнал. Казала: - Мъжо, хайде да шием на машина! - Остави ме! Аз си го тропосах на ръка...
Други 3,535 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вярно ли е че ще се омъжваш? - Не се знае. - Как така не се знае? - Ами така. Когато тои е пиян, не го искам аз, а когато е трезвен, пък той не ме иска... Трима шишковци германци дошли в България, но не знаели български, затова се резбрали, кой каквото чуе да го запомни. Вървели, вървели и чули едно хлапе да им се подиграва: - Трима шишковци германци, трима шишковци германци... Първия го запомнил и продължили. Насреща им баба, която им вика: - За 10 ст. семки, за 10 ст. семки.. Вторият го запомнил. Влезли в една кръчма и там чули един да вика: - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия. Третитя го запомнил. Стигнали до една пейка да си починат, но одолу на пейката имало умряла бабичка и един полицай ги пита: - Кой уби бабичката? Първия казал: - Трима шишковци германци. - Защо я убихте? - За 10 ст. семки. - Вие знаете ли, че ще влезете в затвора? - Готово бе баджанак, само дай вино и ракия. Ежедневно по вина на пияни шофьори или други нарушения катаджиите взимат рушвети. Те започват да се хранят хубаво и пълнеят. Доказано е, че катаджия, взимащ рушвети, за месец лесно може да качи 10 килограма. Шофьори, не карайте пили, спазвайте правилата! Само вие може да спасите поне един нещастен катаджия от напълняване! - Две камили си вървяли през пустинята. Едната кихнала и умряла. Защо? - Другата не й казала наздраве. Тъщата случайно се хваща за оголен проводник в кухнята. От токовия удар тя отскача и обръща върху себе си кана с вода, и за да не се подхлъзне, се хваща за батерията на мивката. Зетят, разстроено: - Ех, мамо - все наопаки правиш всичко!...