Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза един човек в един магазин и пита: - Бихте ли ми казали, дали рибата е прясна? - Не знам, аз съм тук на работа от два месеца...
Разни 1,743 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов пътува към поредното показно убийство и се опитва да разсъждава: - Размирици имало...?! Нас ни карат да направим наредба против тероризма, а тя каква стана - направихме наръчник на терориста... Собственик на предприятие си приказва със свой приятел: - Абе, аз на мойте вече 5-ти месец не им давам заплата, а те продължават да идват на работа! А другият му казъл: - Че сложи им вход, бе! Две приятелки си говорят: - Моя мъж е някакъв маниак. Иска всеки ден да спи с мен,а понякога по няколко пъти на ден. - И ти толкова често спиш с него? - Само един път в месеца, но той постоянно иска! Седели пред шатрата семейство чукчи. Жената казала: - Помниш ли като кацна при нас една горяма бяла птица? - Това се нарича самолет! - казал вещо мъжа. - А помниш ли една по-малка бяла птица? - Това се нарича хеликоптер! - А помниш ли хората които слязоха от нея - теб те набиха, а мен забремениха? - Това се нарича експедиция! Иванчо видял как батко му качва приятелката си в колата и се метнал скришом в багажника, да види къде ще ходят. Спрял баткото на една полянка, слезли с приятелката си и той я попитал: - Ще ми дадеш ли? - Не - отговорила тя. - Пак си помисли, ще ми дадеш ли? - Не. - За последен път те питам … - Не - отсякла тя, а баткото на Иванчо казал: - Щом е така, ходи си пеш. На другия ден Иванчо качва Марийка на колелото и - на полянката. - Марийке, ще ми дадеш ли? - Да. - Пак си помисли, ще ми дадеш ли? - Да. - За последен път те питам … - Да - казала тя, а Иванчо въздъхнал: - Щом е така, вземай колелото, аз ще си вървя пеша.