Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки си говорят. - Абе, муцкооооо, ти опитвала ли си суши? - Не... аз мога само с уста.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Влиза един човек в един магазин и пита: - Бихте ли ми казали, дали рибата е прясна? - Не знам, аз съм тук на работа от два месеца...
Разни
03.10.2017
1,743 прегледа
Следващ →
Още вицове
Бойко Борисов пътува към поредното показно убийство и се опитва да разсъждава: - Размирици имало...?! Нас ни карат да направим наредба против тероризма, а тя каква стана - направихме наръчник на терориста...
Собственик на предприятие си приказва със свой приятел: - Абе, аз на мойте вече 5-ти месец не им давам заплата, а те продължават да идват на работа! А другият му казъл: - Че сложи им вход, бе!
Две приятелки си говорят: - Моя мъж е някакъв маниак. Иска всеки ден да спи с мен,а понякога по няколко пъти на ден. - И ти толкова често спиш с него? - Само един път в месеца, но той постоянно иска!
Седели пред шатрата семейство чукчи. Жената казала: - Помниш ли като кацна при нас една горяма бяла птица? - Това се нарича самолет! - казал вещо мъжа. - А помниш ли една по-малка бяла птица? - Това се нарича хеликоптер! - А помниш ли хората които слязоха от нея - теб те набиха, а мен забремениха? - Това се нарича експедиция!
Иванчо видял как батко му качва приятелката си в колата и се метнал скришом в багажника, да види къде ще ходят. Спрял баткото на една полянка, слезли с приятелката си и той я попитал: - Ще ми дадеш ли? - Не - отговорила тя. - Пак си помисли, ще ми дадеш ли? - Не. - За последен път те питам … - Не - отсякла тя, а баткото на Иванчо казал: - Щом е така, ходи си пеш. На другия ден Иванчо качва Марийка на колелото и - на полянката. - Марийке, ще ми дадеш ли? - Да. - Пак си помисли, ще ми дадеш ли? - Да. - За последен път те питам … - Да - казала тя, а Иванчо въздъхнал: - Щом е така, вземай колелото, аз ще си вървя пеша.