Стояли си две момчета на улицата - едното добро, а другото лошо и плюели едно в друго. Доброто уцелило 9 пъти, лошото 5... Минал човек, предупредил ги, че не е красиво да се плюят. Тогава те започнали да плюят по него. Доброто го улучило 12, а лошото - само 2 пъти.
ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!
Един ден една блондинка отива на работа. Шефът я попитал:
- Защо си толко бледа?
- Защото разбрах, че майка ми е починала! - отговорила блондинката.
- Ако искаш да те пусна от работа? - попитал шефа.
- Не, но все пак благодаря! - отговарила блондинката.
След няколко часа блондинката казала:
- Какво нещастие майката на сестра ми също е починала!