Главният секретар на МВР ген. Бойко Борисов си говори с кон по време на празника на полицията. Генералът обаче не размени нито дума с вътрешния министър Петканов... линк към снимка и текст
----------
- Защо Бойко Борисов не стоеше заедно с официалните лица по случай празника на полицаите?
- Защото той празнува на празника на пожарникарите.
На Орлов мост светва червено и едно трабантче се удря в един баварец. Шофьора се изпотил, прилошало му, като си представил какво ще последва.
Излиза мутрата от бавареца, оглежда си задницата, качва се обратно и продължава без да каже нищо. Шофьора на трабанта се успокоил.
На светофара на Университета пак същото - трабанта удря бавареца и шофьора взел да си чете молитвата.
Излиза мутрата, надвесва се над предното стъкло на трабанта и пита:
- Абе брато, мене като ме няма, ти как спираш бе?