Обаждане при ветеринаря:
- Сега при вас ще дойде тъща ми със стара кучка. Направете й някаква инжекция с най-силната отрова, така че да не се мъчи и веднага да умре...
- А кучето ще може ли да се прибере само?
На самотен остров попаднали двама корабокрушенци. Единият носел чувал злато, а другия - петел. Първият пригладнял и казал:
- Хайде да играем на продавачи и купувачи.
- Добре - отвърнал другият.
Почнали да се търгуват:
- Я, колко красив петел! За колко го продаваш?
- За един чувал злато.
- Много скъпо!
- Ами, виж някъде, ако има по евтин...
Един рибар хванал Златната рибка и тя му се примолила:
- Ако ме пуснеш ще ти изпълня едно желание.
Човека я пуснал и тя го попитала:
- Какво искаш?
Човека извадил снимката на жена си и казал на рибката:
- Можеш ли да я направиш като Памела Андерсън?
Рибката погледнала снимката, отсъпила притеснено и скръбно отвърнала:
- О! Това е много трудно! Измисли нещо друго. Човека измислил и й казал:
- Можеш ли да помогнеш на Левски в евро-турнирите?
Рибката го погледнала просълзена и казала:
- Я дай пак оная снимка...
В класа на Иванчо имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил ехидно:
- Я, госпожата нарисува Шпагата!
Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора.
Директорът влетял разярен в класната стая.
- Пак ли вие, бе хулигани! Всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарисува тоя Шпагата на дъската?
Исус, Папата и Чък Норис са в една лодка. Изведнъж Исус излиза от лодката и почва да ходи върху водата, докато стигне брега. Чък Норис прави същото. Папата и той опитал, но потънал и се удавил. Исус казва на Чък:
- Не мислиш ли, че трябваше да му кажем за камъните под водата?
Чък Норис му отговорил:
- Какви камъни?
Депутат говори на своя премиер:
- Вие въобще си нямате представа какво му е на народа. Направете си експеримент, качете се в първия трамвай и отидете на някой пазар. Там се заслушайте какво говорят хората за вас и вашето правителство.
Същата вечер, премиерът се облякъл като обикновен човек и излязъл на улицата без охрана. Качвайки се в първия срещнат трамвай, той строго казал на ватмана:
- Карай към най-близкия пазар!!!
- Какво разправяше Бойко Борисов преди да стане кмет?
- "Аз като стана кмет ще направя това и това..."
- И какво стана?
- Нищо.
- А какво разправя сега?
- "Аз като стана премиер ще направя това и това..."
Мъж отива в магазин за препарати срещу насекоми да търси отрова за хлебарки. Продавачът му препоръчва някаква.
- А как се употребява? - пита мъжът.
- Хващате хлебарката, отваряте й устичката и й напъхвате отровата. - обяснява продавачът.
- Е, ако е така, аз по-добре като хвана хлебарката, направо да я убия!
- И така може.
Малко дете:
- За Коледа искам тампон!
- A знаеш ли какво е това "тампон"?
- Амии, не знам точно, но по телевизията казват, че ако имаш този тампон, може да ходиш на плаж всеки ден, да караш колело, да тичаш, да правиш всичко, каквото ти харесва и никой нищо да не забележи!
Багер закачва последен модел Мерцедес. От колата излиза злобна мутра и гневно отваря вратата на кабината. Вътре седи огромен багерист, който едва се е побрал в кабината. Поглежда отвисоко мутрата и пита:
- К’во искаш, бе?
- Ами... имаш ли ключ 19?
- Немам, аз до 27 ги завивам на ръка.
Ако всичко ви е наред.
Ако жена ви е прекрасна.
Ако и любовницата ви е прекрасна.
Ако заплатата ви не само стига, а и остава.
Ако шефът ви е хубав човек.
Ако нямате никакви проблеми със здравето.
Кажете "не" на наркотиците!
Стюардесата на един самолет казва на пасажерите:
- Дами и господа, погледнете през левите прозорци. Виждате, че левия двигател не работи, но ще се оправим по някакъв начин.
След петнадесет минути.
- Дами и господа, погледнете през десните прозорци. Виждате, че и десния двигател не работи, но ще се оправим по някакъв начин.
След десет минути (по радиоуредбата).
- Дами и господа, погледнете отново през левите прозорци. Виждате ли тези бели облачета?
- Дааааааа! - отговарят всички пасажери.
- Това не са бели облачета, а парашутите на екипажа, който Ви пожелава приятно приземяване!
Журналист взема интервю от столетник:
- Как успяхте да доживеете до такава дълбока старост?
- Никога с нищо не съм прекалявал - малко секс, малко водка, тютюн също малко и, разбира се, закъснях за Титаник.
Момиче праща sms на гаджето: "Толкова те обичам! Толкова ми липсваш! Ако в момента плачеш - прати ми сълзите си! Ако се смееш - прати ми смеха си! Ако спиш - прати ми сънят си!" След минута получава отговор: "Дрискам. Да пращам ли?"
Лети Световната икономическа криза над Америка, поглежда надолу и си казва:
- Ооо, добре съм се справила!
Отива към Европа, поглежда Англия, Франция, Германия и се поздравява:
- Ааа и тук добре съм се справила!
Поглежда, обаче, България и си казва:
- Ха, тук са се справили и без мен!?
Съобщение: "Вчера за пръв път хакер беше осъден за проникване в чужда компютърна мрежа и влезе в затвора да излежава 20-годишна присъда. По данни от централния компютър на полицията, вдругиден хакерът излиза на свобода поради изтичане срока на наказанието".
Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле
Първият разправя:
- Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам.
Вторият вика:
- Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки... eй така за кеф.
В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат:
- Къде по дяволите тръгна?
Третия мишок се спира и отвръща:
- Отивам си в къщи да оправя котарака...
Треньор пита футболист:
- Какви са препоръките ви от бившия ви отбор?
- Препоръчаха ми да си търся друг тим - отговаря футболистът.
Учителката:
Казваме:
- Аз пеех, ти пееше. А какво ще кажеш, ако пееше Марийка?
Иванчо:
- Стига пя!
Доктора:
- Не разбирам, защо искате да ви предписвам сънотворни, когато всяка вечер до късно сте в кръчмата...
- Не са за мен, а за жена ми!