Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Eдин наркоман си пътува в рейса, идва кондуктора и го пита: - С карта или с билетче? Пича взел да се претърсва. След няколко минути яко търсене казва: - Леле, колко съм отслабнал...
Разни 2,710 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено. - Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! - Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб. Учени са установили, какво иска жената. Но тя вече е премислила! ;-) Вторият електрон вече пада в локва от разтопен метал. Из опитите на учител по автомобилознание да обясни Волтовата дъга… Баба ми се обажда: - Трябва ми коноп, като средство за пушене. Абсолютно шашнат, почвам да мисля, какво мога да направя: - Хашиш ще стане ли? - Не, последната буква е "А". Двама студенти се напили безпаметно и на сутринта , като се събудили единият решил да избъзика другия и му казал: - Един на нула за мене.. - Защо? - Ами снощи така се бях напил, че съм те опънал погрешка... На другият му станало много гадно, но какво да направи - станалото станало и си замълчал. След известно време ситуацията се повтаря и на сутринта потършевшият от предния път казва: - Един на един .. - Кво един на един бе !? - Ми сега и аз те опънах през нощта - Ти луд ли си бе! Аз майтап си правех тогава Онзи се замислил малко и казал: - Eдин на нула тогава ..