Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита:"Защо плачеш, малкия?" - "Загубих се..." - отговаря му то. "Искаш ли да те заведа при майка ти?" - пита го човекът. - "Не искам!" - "Защо не искаш? - пита го чичкото. - "Защото ме бие!" - отговаря детенцето. - "Тогава да те заведа при баща ти?" - "И при него не искам. И той ме бие!" - "Е къде тогава да те заведа?" учудил се човекът. - "Заведи ме във ФК Левски - те не бият!" казало момченцето.
Спорт 9,639 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мача Спартак Вн-Дунав Русе.При резултат 0-0 в 90 минутата - Дунав ще изпълнява фаул срещу Спартак.Зад топката Иво Кирилов. Стената се приготвя, Диян Дончев/Защитник на Спартак/ е с лице към вратата, Арнаудов му се кара: - Защо заставаш така. бе???? - Не знам за теб, но аз искам да видя гола! Девойка при доктора: - Докторе, направо не знам, как да ви се отблагодаря... - Знаете, знаете... Двама психоаналитици се срещат в асансьора след напрегнат работен ден. Единият е преуморен, едва се държи на краката си, другият - бодър, пълен с енергия. - Как го правите, колега? - пита първият. - Кое? - Как успявате да изглеждате така бодър след 14-часово общуване с пациентите? - Че кой ги слуша тях!!! - Скъпи, не съм ли дебеличка? - Разбира се, че не. Просто имаш едър кокал. И тлъст. Вечерта след изборите докладват на министър-председателя: - Имаме две новини, добра и лоша. - Каква е лошата? - Противниците ви събират 72% от гласовете. - А каква е добрата? - Вие събирате 89%.