Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита:"Защо плачеш, малкия?" - "Загубих се..." - отговаря му то. "Искаш ли да те заведа при майка ти?" - пита го човекът. - "Не искам!" - "Защо не искаш? - пита го чичкото. - "Защото ме бие!" - отговаря детенцето. - "Тогава да те заведа при баща ти?" - "И при него не искам. И той ме бие!" - "Е къде тогава да те заведа?" учудил се човекът. - "Заведи ме във ФК Левски - те не бият!" казало момченцето.
Спорт 9,638 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, за пореден път ви обяснявам - аз наистина съм болен. - А аз ви казвам, че си внушавате. Нищо ви няма. - Но аз се чувствам много зле. - Това е от вашата мнителност. Един съвет: повтаряйте си "Аз съм здрав, здрав съм!" и ще се чувствате отлично. - Ами..благодаря. Болния става и тръгва да си ходи. Доктора: - Момент, а хонорара ми? - Това е от вашата мнителност, докторе, повтаряйте си "Платиха ми, платиха ми!" и ще сте в отлично настроение. Ако мислиш два пъти, преди да кажеш един път, ще го кажеш два пъти по-добре. Срещат се двама приятели: - Как си, какво правиш? - Абе, имам хлебарки в кьщи, не знам как да се оттърва от тях. - Като ги видиш,кажи им: "Нямам хляб" и те ще си отидат. - Добре - казал другия. След време пак се срещнали. - Как си? Какво стана с хлебарките? - Направих както ми каза, ама те ми донесоха 2 хляба и си останаха. Сега какво да правя? - Вземи от някъде други хлебарки, събери ги с твоите и като се сбият, сами ще се унищожат! Така и направил. След време пак се срещнали. - Как си, как са хлебарките? Изби ли ги? - Абе, мани. Направих както ми каза, ама моите победиха,че като взеха и военнопленници и станаха още повече. Сега не знам какво да ги правя. - Избери 2-3 от най-едрите и ги смачкай! Другите ще се изплашат и ще избягат. След време пак се срещнали. - Е,приятел,оттърва ли се от хлебарките вечe? - Нищо подобно.Хванах 3-те най-едрите и ги смачках. И като се събраха на погребение,станаха 3 пъти повече. Директор на голям магазин вижда, че продавач се кара с клиент. Отива при него и го дръпва настрана с думите: - Вие какво? Нима не знаете, че клиентът винаги е прав?! Какво ви каза клиента? - Че тук всички сме крадци. Снежанка и принцът се чукали, а джуджетата искали да гледат през ключалката, ама били ниски та се качили едно на друго и най-малкото отгоре им казвало какво става, а те си предават надолу по веригата. - Принцът е гол. - казва джуджето. "Принцът е гол, принцът е гол, принцът е гол ..." се чува веригата.? - Снежанка се съблече. "Снежанка се съблече, Снежанка се съблече, Снежанка се съблече ..." - Той я целува. "Целува, целува, целува ..." - Принцът й го вкара. "Вкара, вкара, вкара ..." - Клатят се яко. "Клатят се яко, клатят се яко, клатят се яко ..." - Принцът се изпразни. "И аз, и аз, и аз ..."