Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Писмо до министъра на земеделието - Господин Министър На какви условия трябва да отговарям,за да ми се разреши откриването на кланница за "едър рогат добитък",и как да получа статут "Европейска специализирана кланница"? След 1 месец получава отговор: - Целият ви персонал трябва да замине на специализация в Брюксел,за да бъде обучен на безболезнено клане и на хуманно дране.
Черен хумор 1,974 прегледа
Следващ →

Още вицове

Само в България шофьор, бавно преминал на червен светофар счита, че той не е нарушил... Хан Кубрат свикал синовете, обърнал се към най-големия - Баян и му казал: - Баяне, вземи една пръчка от този сноп и опитай да я счупиш. Взел Баян една пръчка и я строшил. - Хайде, сега вземи целия сноп и опитай пак! Взел Баян целия сноп и без никакво затруднение строшил всичките пръчки. Тогава Кубрат казал: - Баяне, Баянее, прост беше и прост ще си останеш! Лорд Джон се връща от лов. На вратата го посреща неговият иконом Джордж, който му съобщава: - Сър, лейди е във вашата семейна спалня с някакъв непознат джентълмен! - Джордж, донеси ми, моля те, сабята. След като получава сабята си, лордът влиза в спалнята и след малко оттам се чува пронизителен вой. Лорд Джон излиза спокоен и казва на своя иконом: - Джордж, донеси памук за господина и тирбушон за лейди! През девет планини в десета, през девет xълма в десети, през девет села в десето, през девет къщи в десета, през девет врати в десета, живеела Баба Яга. Веднъж тя излязла и казала: - Ебаси колко надалеч живея! Обажда се Жоро на психиатрията: - Ало, лудницата ли е? - Да, кажете. - отговаря някаква жена. - Елате на адрес Бойко Борисов 4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро. - Но, защо!? Какво му има г-не? - пита жената. - Ами хванах го в леглото с жена ми, което значи, че не е добре психически! - отговаря той. - Извинявайте, но не ви разбрах. - Ще ме разберете ако видите жена ми... До сега всеки, който я е виждал е хуквал да бяга от уплаха...