Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Рано сутринта съдията влиза в сградата на съда и вижда там самотен мъж. — Вие какво правите тука? — Ами свидетел съм. — По кое дело? — Ами не знам още, ама все ще се намери нещо.
Професионални 3,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мечо Пух се разхождал из гората и забелязал Прасчо под едно дърво, целия в кръв. - Какво ти се е случило Прасчо - попитал Пух. Защо без една ръка, няма ти едното око и целия си в кръв? - Не питай - казал Прасчо - Хванахме се с Кристофър Робин на бас на едно око, че не може да ми откъсне ръката. Иванчо му писнало от Марийка, че много шава. Скандал: -Закълни ми се, че не ми изневеряваш! -Кълна ти се Иванчо! -Закълни се в майка си! -Кълна се в майка си! -Между другото, тя как е? -Мноого, мноого е зле... Лекар се обажда на пациент: -Имам за вас две новини.Едната е добра,а другата лоша. -Кажете първо добрата. -Остават ви 24 часа живот. -Господи,ако това е добрата новина,каква ли е лошата? -Ами опитвам се да се свържа с вас от вчера. Питат Радио Ереван: - Защо Армения иска да има министерство на флота, след като няма флот? Отговор: - А защо Грузия има министерство на културата? Животът е филм - започва, когато се раждаш и свършва, когато умираш. Но за малцина след смъртта има и втора част на филма...