Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки си говорят: - Напоследък усещам някаква тежест в стомаха, гади ми се постоянно. - Ходи ли на доктор? - Ходих, каза, че още 8 месеца ще се наложи да потърпя!
Блондинки 3,208 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се един мъж. Видът му е доста угрижен, и жена му започва да го разпитва "какво се е случило", като му обяснява че трябва да знае, понеже са семейство и трябва да са в радост и мъка заедно... Накрая мъжът не издържал на напора на жена си и казва: - Добре, скъпа! Любовницата е бременна! И не знам какво да правя! - Момчета, имаме ли повод да пием? - Повод има! Пиене няма! По-скоро да идва пролетта. Тогава всички мои авантюри ще може да преписвам на пролетта и хормоните. - Мамо, мамо! Кога ще вечеряме с леля? - Може би другата седмица, още не сме доизяли баща ти… 15-ти септември. Иванчо ще тръгва на училише за първи път. Бабата: - Не обиждай момичетата, не ги дърпай за косата! Дядото: - Не се оставяй да те обиждат! Майката: - Сложила съм ти сандвичи в раничката. Мий си ръцете преди хранене! - А ти тате, защо мълчиш? - По пътя за училище ще си поговорм. Вървят по улицата, а насреща им една блондинка секс-бомба. Спряли се, изгледали я със отворени уста, изпратили я с поглед. Бащата се обърнал къъм Иванчо: - Видя ли? - Видях! - Запомни, сине! Такива ги ебат само отличниците!