Попитали радио "Ереван":
- Какво представлява руската тройка?
Радиото им отговорило:
- Две жени и един мъж правят секс в леглото.
Попитали пак:
- А какво представлява шведската тройка?
Радиото им отговорило:
- Двама жъже и една жена правят секс в леглото.
Попитали радиото за трети път:
- А какво представлява македонската тройка?
Радиото невъзмутимо отговорило и този път:
- Мъж и жена правят секс върху леглото, а един заклан се въргаля под леглото!
- А какво представлява студентската тройка?
Радиото им отговорило за пореден път:
- Двама правят секс в единият край на леглото, а третият се прави, че спи...
Вълкът паднал в една яма. Викал, викал за помощ и дошъл Зайо Байо. Заекът започнал псува вълка. Но без да иска паднал в ямата.
- Зайо, ти как ме наричаше, я повтори.
- Вълчо, ти може и да не повярваш, но аз дойдох да ти се извиня.
Най краткият виц?
Арменец-миньор.
- Четете ли френски любовни романи?
- Не, гледам немски.
Бойко Борисов гледа по новините инцидента с Берлускони и се ядосва:
- Ама каква прави охраната! Така ли се прави?! Аз ако бях там нямаше да се случи!
Лети самолет. Пилотът се обръща към пътниците по микрофона:
- Уважаеми пасажери! Вашият командир ви поздравява. В момента летим на височина 10 000 метра със скорост 900 км/ч. Температурата зад борда е... Ах, мамка му!
В салона се възцарява гробна тишина. След пет минути отново по микрофона:
- Моля за извинение, уважаеми пътници, но стюардесата разля кафе по панталона ми. Да можеше само да видите какво петно ми остави отпред на панталона...
Глас от салона:
- Ти да можеше да видиш какво петно имам аз отзад на панталона!
Слави Трифонов не успя да запали Ферарито в петък!
Егати умния човек е той!
Ако беше го запалил, сега нямаше да се говори толкова за това предаване!
На това му се вика пиар!
Hикога нямаш време да го направиш правилно, но винаги има време да разрушиш нещо.
Съпруг казва на жена си замислено:
- Скъпа, ти забелязваш ли, че в последните години зимата в България не е толкова тежка?
- Не забелязах, скъпи, ние вече пета година сме в Испания.
В магазина:
- Ами щом със салама премерихте и палеца си, то нарежете и него!
Две патерици си говорят, и едната вика:
- Абе не усещаш ли, че нещо между нас куца!?
- Полиция! Отворете вратата!
- Не, ще ми се карате.
Кравата казала на пилето:
- Пиле, ти болно ли си?
Пилето отговорило:
- Ти луда ли си?
Един кон си тичал из пустинята и по едно време се спрял и си казал: Абе к’во кат съм кон?!?!
Един мъж заминава за командировка и жената пита:
-Скъпи, взе ли чисти чорапи?
-Да!
-Взе ли си четка и паста за зъби?
-Да!
-Взе ли си хавлия?
-Да!
-Взе ли си презервативи?
-.......
На мъжете им е лесно, веднага виждат какви гърди има жената. А жените винаги ги чака изненада!
Сутрин. Тъщата и зетят се срещат в кухнята. Тъщата:
- Цяла нощ някакъв комар не ми даваше да спя. Непрекъснато ме хапеше. А като станах, цялата възглавница ми беше в кръв!
- Ами да, догадило му се е после...
Срещат се двама приятели. Единият споделил:
- Снощи някакъв бандит нахлу в къщата и преби тъщата почти до смърт.
- А ти защо не се намеси?
- Е, не е честно двама мъже срещу една жена.
Младеж към мацка:
- Вчера бях в приятели, огладнях, помолих за късче хляб, дадоха ми сандвичи, ожаднях, поисках чашка водка, дадоха ми бутилка, поисках свирка, дадоха ми номера на мобилния ти телефон...
- Гледах обращението на минисър-председателя Кобурготски по телевизията!
- И?
- Чак сега разбрах, че той говори много бавно. Аз досега мислих, че все го дават на забавен кадър!
- Наистина е много забавен :-)!