Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вълкът паднал в една яма. Викал, викал за помощ и дошъл Зайо Байо. Заекът започнал псува вълка. Но без да иска паднал в ямата. - Зайо, ти как ме наричаше, я повтори. - Вълчо, ти може и да не повярваш, но аз дойдох да ти се извиня.
Животни 3,263 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борче си продало Мерцедеса и си купило джип. Прибира се в къщи обаче джипа висок и не влиза в гаража. Мислил, мислил борчагата и най-накрая хванал флекса и почнал да реже покрива на джипа. - Кво правиш бе Пешооо? - провикнал се от съседната къща друг борчага. - Ми не влиза у гаража бе. Че му режем покрива. - Еййййй мнооо си прос бе. Спадни му гумите и че влезе. - Ти си прос бе. Не виждаш ли, че отгоре не влиза, а не отдолу!!! Дъщеря пита майка си: - Мамо, може ли да отида на излет в гората? - Да бе?! Да лежиш на земята, да пиеш студена ракия?! И да се натискаш с момчетата по храстите?! Не, аз ще отида на излет! Жената е като автомобила-колкото е по-стара, толкова повече пари са нужни за ремонт. 90 процента от родителите предпочитат марката мобилни телефони - "На него нов, а този за нас". Гарванът седял по цял ден на дървото, без да прави нищо. Заекът го попитал: - Мога ли и аз, като теб, да седна и да не правя нищо по цял ден? - Разбира се, защо не - отговорил гарванът. И така, седнал заекът на земята и си почивал. Унесъл се, една лисица изскочила от храстите и го изяла.Бизнес поука: За да седите без да правите нищо, трябва да сте на много висока позиция.