Две мутри стоели и се чудели как да направят така, че да си разпознават БМВ-тата. Едната мутра казала:
- Ей брато, знаеш ли, ти махни предния капак, а аз задния.
- Добре.
- Да ама пак не можем да ги познаем!
- Добре, ти махни предна лява, а аз предна дясна ще махна.
- Добре. Да ама пак не можем да ги познаем.
Накрая единия се ядосал и казал:
- Абе я ти вземи бялото, а аз черното :P :)
Иванчо срещнал един свой приятел. Дружката му го попитал:
- Защо си толкова омърлушен?
- Ами, не ми върви с мадамите. - с прискърбие отговорил Иванчо.
- Иди на 208 сергия на пазара. Там ще намериш един циганин. Той има всякакви лекове.
Нямало какво да направи, Иванчо намерил циганина. Лечителят му дал чифт чехли. Казал му, че когато ги сложи жените ще му се лепят като мухи на мед. Иванчо ги сложил и разцелувал циганина.
- Бат-е-е-е-е-е-е, бат-е-е-е-е-е, обул си чехличките на обратно.