Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Любител метеоролог.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Един мъж заминава за командировка и жената пита: -Скъпи, взе ли чисти чорапи? -Да! -Взе ли си четка и паста за зъби? -Да! -Взе ли си хавлия? -Да! -Взе ли си презервативи? -.......
Семейни
03.10.2017
3,290 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща и син.Бащата: -Сине ти по цял ден не се прибираш само навън скиташ и само по купони там пиете,пушите, правите секс... Синът го прекъсва: -чакай малко сега ти завиждаш ли?
Две банди се скарали за една територия. Единия от шефовете предложил да решат спора с бой с кучета. На другия ден едната банда дошла с скъп питбул а другата с дакел. Шайката с питбула се пукнала да се смее. Пуснали те кучетата. Ама дакела кат отворил една уста налапал питбула. Загубилия шеф се развикал: - Aве, ей найш колко струва питбула!? Другия: - А ти знаеш ли колко струва пластична операция на крокодил!?
Седи си малко детенце на улицата и плаче с все сила... Покрай него минал добрият съсед и казал: - Хайде, Петърчо, ще те заведа при мама! Детето още по-силно ревнало: - Неееее, мама много ме бие! - Добре, тогава при татко! - Неееее, татко още повече ме бие, аз затова плача! - Добре де, Петърчо, при кого тогава да те заведа, за де не плачеш? - попитал съседа. - При ЦСКА, те никога не бият! P.S. Умно дете!
Отива една блондинка да кандидатства за работа и я питат: - Колко езика знаете? - 2. - Кои? - Английски и френски. - Кажете нещо на английски. - Gutten tag. - Но това е немски! - Значи 3 езика.
Леко го бутни, той сам ще влезе! Инструктор по време на кормуване, за скоростния лост