Кола с двама души ,единият спи, дргия кара.Спира ги полицай: -Вие пил ли сте?
-Само едно малко.
В същия момент заспалият се събужда и отговаря:
-А за мен едно голямо.
Един мъж заминава за командировка и жената пита:
-Скъпи, взе ли чисти чорапи?
-Да!
-Взе ли си четка и паста за зъби?
-Да!
-Взе ли си хавлия?
-Да!
-Взе ли си презервативи?
-.......