Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Чух, че си си купил нов четиристаен апартамент. Вярно ли е? - Вярно е, но не е четиристаен, а четиристенен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Полиция! Отворете вратата! - Не, ще ми се карате.
Бисери
03.10.2017
3,170 прегледа
Следващ →
Още вицове
Малкия Иванчо пита татко си, който е програмист: - Тате, какво е това клитор? Таткото: - Език за програмиране. Работи с DBF файлове.
2 блондинки си говорят -Абе мила ти след секс пушиш ли? -Ааа незнам..не съм се гледала.
Все пак колко далеч от живота е образователната система!... Уроците по Кама Сутра ще са много по-полезни, отколкото умението да се катериш по въже или да прескачаш коза...
Отива жена при свещенник и му казва: - Отче, двама мъже едновременно искат ръката ми. Проблемът е, че единият е крадец, а другият е изнасилвач. Кого ще ме посъветвате да избера. Замислил се свещенникът и казал: - Дъще, за да отговоря на въпроса ти, трябва да се уединя и да поискам отговор от Господ. Почакай тук! Отивам да се моля. Отишъл свещенникът да се моли, а от една врата се подава главата на попадията и казва шепнейки: - Девойче, не знам какво ще те посъветва мъжът ми, защото той е учен човек, ама ако питаш мен, аз предпочитам два пъти да ме изнасилят, отколкото веднъж да ме оберат!
Две блондинки, докато се наливат в бара, коментират: - Виж ги, моля те, тия двете отляво на барплота! - Да бе, грозни, страшни, поне да се бяха погрижили малко за фигурата си... Барманът не издържа и казва: - Момичета, извинявайте за намесата, но вляво от вас са огледалата...