Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На вратата се звъни. Отваря възрастен господин - гледа - пощальон: - Вие ли сте Иванов? - Да. - Имате телеграма. - С песничка!? - Не, ние никога не пеем телеграмите. - Моля ви, цял живот съм мечтал за пееща телеграма! - Господине, ние сме държавна служба и не правим такива работи. - Хайде де, направете изключение, днес имам рожден ден! - Добре. Хепи бъртдей ту ю, Хепи бъртдей ту ю, Хепи бъртдей ту ю, сестра ти умря...
Черен хумор 1,865 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мутра пита шефа си: - Шефе, защо жените не искат да правят анален секс. Шефа: - Не знам - питаи женати и тя не иска. Говорят си двама преподаватели около деканата: - Ако на изпита пиша поне една четворка, цялата група на ръце ще ме носи! - А ако аз на изпита пиша поне една тройка, и мен ще ме носи цялата група на ръце! Минава декана и се включва в разговора: - А ако ви уволня и двамата, то мен целия факултет ще ме носи на ръце! Мъж влиза в банка и вика: - Всички на земята, това е обир. След малко: - Всички ли сте на земята, защото съм си забравил очилата? Гларусът Гошо тръгва на автостоп за морето. Качва го открит камион превозващ празен кофчег. Завалява силен дъжд и Гошо влиза в ковчега. След малко камиона спира на двама махащи цигани. - А ва бате,ши на качиш ли до Бургас. - Качете се,отзад има още един. Качват се.Пристигат в Бургас.Шофьора пита Гошо,къде са се дянали циганите,след като не е спирал никъде,и е карал с 80. Гошо разказва какво е чул. - Мирко,ко ши кайш,да видим ли ко има вътре? Някой пръстен,някой часовник. - Страх май. - Няма страшну ва,той умря вечи. Гошо обяснява: - Аз само надигнах капака на ковчега,седнах и за секунда видях двама да се надпреварват,кой да скочи пръв. Две хлебарки вечерят. Едната разправя на другата: - Вчера влязох в един ресторант. Ама такава чистота там - никъде ни трошичка, ни петънце, всичко лъска, свети... - Моля ти се, не говори такива гадости на масата!