Първото риалити щоу в България е организирано от ДС.
Склероза - това е...
- Къде отиваш бе, Гошо?
- На психиатър.
- Защо,к акво ти е?
- Да го питам защо откакто излязох от затвора все ми се ходи на гинеколог.
Влиза клиент в магазина с парче сиренe и казва:
- Продали сте ми холандско сирене вместо швейцарско?
- Да не сте говорили с него?
Докторът: Взе ли на пациента температурата?
Сестрата: Не, изгубила ли се е?
Чапаев се явява на изпит в академията. Навън го чака Петка.
- Какво стана, Чапаев, взе ли изпита?
- А бе, остави. Питаха ме колко прави 0,5 + 0,5. С цялата си душа чувствам, че е равно на литър, но не знам как да го изразя математически.
Двама мъже се срещнали по пътя за "оня свят".
- Ти от какво умря? - попитал единият.
- Ами, прибирам се внезапно от командировка вкъщи и усещам, че жена ми е скрила някъде мъж. Започвам да търся - под леглото, в гардероба, в банята, на терасата - няма го. Сърцето ми не издържа и взех, че умрях.
- Еех, ако беше отворил и хладилника - отвърнал другият - сега и двамата щяхме да сме живи!
Влязох в тоалетната на едно заведение. На вратата списък с фамилии. Свърших си работата, написах часа, фамилията си и се подписах. Уважавам реда.
----
Оказа се разписанието за почистване на тоалетната.
- От както се оженихме ми е все едно къде ще прекараме отпуската си.....
- Но защо???
- С теб навсякъде ми е скучно............
- Защо в сериала "Стар трек" няма араби?
- Защото действието се развива в бъдещето.
Падна лавина и всички скиори финишираха едновременно...
Една монахиня минава през гората. Изведнъж от храсталака изкочили трима пича, скочили й, съблекли я и я изнасилили яко. Естествено, след това избягали.
Станала тя, поизтупала се, облекла се и си мърмори благо под носа, кръстейки се:
Слава тебе Господи, хем ми беше много хубаво, хем не се счита за грях! ! !
Всички, които вярват в телекинезата, моля да вдигнат ръката ми.
- Защо военния министър толкова бърза, че колата му минава на червено?
- За да не забрави къде отива!
----
Военният министър обяснил, че бързал, защото премиерът Бойко Борисов по стар професионален навик го бил повикал "на пожар"...
----
Сетете се при подобен случай в Хърватско какво щеше да се случи;-)!
Чукчата отива войник. Като го знаят какъв е, го пращат някъде, където няма да борави с оръжие. Слагат го пожарникар. След два дена командирът на пожарникарите се оплаква на шефа си:
- Чукчата е в болница, ранен.
- Е как бе, не взехте ли мерки да го пазите?
- Взехме. На върха на стълбата написахме "Стоп!". Обаче се оказа, че той чете бавно…
Попитали едно циганче:
- Моето момче какво искаш да станеш като пораснеш???
-Тигър - отговорило то..
А насреща му отговорили..
- Няма как мойто момче или сапунче или веро...
Пийте новата ракия машина на времето една чаша и вече е утре!
Изпит по английски език:
— Таkе а tiсkеt, рlеаsе. Whаt is уоur numbеr?
— Намбър...ако може..по една тройка...
Защо стерилизират спринцовките за евтаназия?
Отива мъж да се подстригва при познат фризьор. По едно време фризьорът казва:
- Не си ми казал, че си се оженил!
- ?? А ти как разбра?
- По-трудно те подстригвам - рогата пречат.