Телефонно обаждане в радио Ереван:
- Добър ден, скъпо мое радио. Аз ви се обаждам, за да се оплача. Ние сме много бедно семейство. Всъщност ние сме толкова бедни, че ползваме едно и също бръснарско ножче четирима души. С това ножче аз и баща ми си бръснем брадите, а майка ми и сестра ми си бръснат краката. Кажете, може ли да е по-лошо?
- Всъщност, да - може да е и по-лошо. Можеше с това ножче вие и баща ви да си бръснете краката, а майка ви и сестра ви да си бръснат брадите...
В едно семейство. Мъжа:
- Днес идваха от Дома за стари хора и молеха да се помогне с каквото може?
- Даде ли им нещо?
- Да, майка ти...
Замръзнало езеро. По средата - дупка. В дупката - мъж.
От брега се провиква минувач:
- За Бога, какво правите там?
- Сега плувам, а преди малко се учех да карам кънки...
На теория всички се разбираме, на практика обаче всеки си гледа интереса.
Един баща гледа порно и си лъска бастуна. Влиза сина му и пита:
- Тате, тате каво правиш?
- Галя щъркелчето, синко - казал бащата.
След един час на човека му се обаждат от болницата:
- Сина ви е тежко ранен! Елате веднага!
Отива бащата в болницата и пита сина си:
- Абе ти кво направи бе?!
- Еми, татко, аз галих, галих щъркелчето, то ме наплю и аз му счупих яйцата.
Семинар за служители в КАТ на тема:
"Как да свикна с мисълта, че съм алчно копеле?"
Защо винаги се притеснявам, ако във фирма, предлагаща полиграфически услуги, ми връщат ресто в нови неизползвани банкноти.
"Живота е хубав, защото е красив" - Мишо Шамара
Как да излъжете ако жена ви е блондинка, че пиете малко?
Ами не пийте пет ракии в ракиени чашки, а пийте една ракия в бирена халба.
Забележка:
"Имитира секс в час по музика"
Айде на влечката и да се суркаме!
Селяни на ски в Пампорово
Ако можете да прекарате един напълно безполезен следобед по напълно безполезен начин, значи сте се научил да живеете.
Жена казва на мъжа си, че се е повредило кранчето в банята, а той троснато отвърнал:
- Аз да не съм водопроводчик!?!
След няколко дена тя отново се оплакала, но този път от повреда в елинсталацията.
- Скъпа, не съм електротехник!
Прибира се една вечер мъжът и намира всичко оправено в къщи и пита кой го е оправил:
- Комшията от втория етаж.
- И какво поиска в замяна?
- Да му направя една торта или да ми обърне хастара.
- И ти коя торта му направи?
- Ха! Аз да не съм сладкарка!
Карал си един човек каруцата с коня по пътя, а до каруцата си вървяло вярното му куче и изведнъж конят спрял, обърнал глава към него и му казал:
- Оф, много се уморих. Айде да спреме да починеме малко.
- Ааа . . . Говорящ кон - казал човекът и побягнал с всички сили. Кучето също побягнало с него. Спрели се чак, когато стигнали до къщата. Човекът се облегнал на касата на вратата да си вземе въздух, а кучето вдигнало към него глава и казало:
- А, бе тоя кон как ни изплаши, а . . .
- Откъде идва трибуквеното название на мъжкия полов орган?
- От "Къс Устойчив Работник"!
- Госпожице, позволете да ви помогна!
- Благодаря, но чантата не е тежка.
- Аз не за чантата. Аз съм пластичен хирург.
Да бъде жена на неопределена възраст може само до определена възраст.
Чукчата си вади паспорт. След една седмица идва да си вади пак.
- Какво става бе, само преди седмица ти дадохме паспорт!
- Ами ходих в тайгата, палих си огън…
Деца на посещение в АЕЦ:
Двама служители, облечени в противорадиационни костюми, носят много внимателно малка кутийка!
Едното дете пита:
- Извинете, а какво ще стане ако изпуснат кутията?
- Ами по принцип нищо... в радиус от 100 км...
Момчето:
- Татко, колко струва да се ожениш?
Бащата:
- Не знам, сине. Още изплащам.