Между съпрузи:
-Защо си купуваш толкова скъпи сутиени,след като няма на какво да ги закачиш?
-по твойта логикати би трябвало да не си купуваш изобщо слипове...
Син пита баща си:
- Тате, сега както поскъпва пиенето и цигарите, означава ли, че по-малко ще пушиш и пиеш?
- Не, сине, означава, че по-малко ще ядеш.
Едно вампирче отива при баща си и му казва:
- Тате, дай ми малко хляб.
- Абе ти какъв вампир ще ставаш, за какво ти е хляб?
- Ами долу е станала една катастрофа, да ида да си топя...
- Дебело, небръснато и скача - що е то?
- Борец на дискотека.
- По принцип искам да се занимавам в живота си само с това, което умея!
- А какво умееш?
- Нищо.
Хасан и Айшето се развеждали. Хасан казал на съдията:
- Господин съдия, в тая жена нито огън, нито жар има.
Айшето ядосана:
-Аууу господин съдия, в мене и огън и жар има. Ама, ръжена на Хасан е къс и не може да разравя!
Мутра седи в ресторант. Сервитьорът му носи второто.
- Ей… сервитьора… абе аз тебе някъде съм те виждал. Не се ли борихме с тебе на финалите по борба през "86 година?
- Не, господине.
- Не, не, познавам те тебе от някъде аз… А на олимпиадата през 1984, да си ходил?
- Не, господине. Никога не съм се занимавал с борба.
- Тогава съм те виждал в залата за бодибилдинг…
- Не, господине. Не ходя там.
- Ааа! Сетих се бе! Ти ми донесе преди малко първото…
Любовта е като живак върху дланта. Дръж си пръстите отворени и ще го задържиш. Стисни юмрук и той ще се разхвърчи на всички страни.
От лекция по инвестиране в Харвард:
"Златното правило за инвестиране: Никога не купувайте акции за сума по-голяма, отколкото очаквате да изгубите в казиното."
- На каква заплата разчитате?
- На "Уау, всичко това за мен ли е?".
Най-после добри новини покрай кризата - след празнуването на осми декември няма постъпили студенти в токсикологията.
- Разбери, Петя, когато гледам футбол, аз забравям за всичко друго на света.
- Казвам се Таня.
Блондинка решава кръстословица. След дълбок размисъл пита:
- Абв, как се пише Иран или Ирак ?!
Блондинка:
- Не мога да спя на пълна тъмнина: не разбирам дали съм си затворила очите или не!
Гладен човек отишъл в ресторант и си поръчал бобена супа. По едно време му се доходило до тоалета. Страхувал се някой да не му изяде супата и написал бележка:
- Плюх вътре.
Спокоен и изумен от своята съобразителност той отишъл в тоалета. Като се върнал, намерил друга бележка с послание:
- И АЗ...
Излезе от печат новата книга " Как да открием идеалния мъж, и как да живеем после с този идиот".
По-умният отстъпва.
Каква велика мисъл, това обяснява господството на глупостта в света.
Разговор между приятелки:
- Скъпа, как искам да си намеря един внимателен, галантен и чаровен хубавец със сини, дълбоки очи, добре облечен и с руси коси..
- Но скъпа, тези мъже отдавна си имат други мъже!
Защо българските деца са толкова красиви?
Защото са единственото нещо, което българинът не прави с ръцете си!
Една жена скрила любовника си в гардероба. Към полунощ той не издържал,облякъл един кожух и излязъл. В този момент съпругът се събудил:
- Ти какъв си?
- Аз съм молец.
- А къде си помъкнал кожуха?
- Ще си го ям у дома.