Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Турист пита туземец: - Става ли тази вода в реката за къпане? - Не ви съветвам реката е пълна с крокодили. - А надолу по течението? - Да там може. Крокодилите не ходят натам понеже се боят от акулите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
- Разбери, Петя, когато гледам футбол, аз забравям за всичко друго на света. - Казвам се Таня.
Спортни
03.10.2017
6,367 прегледа
Следващ →
Още вицове
Късно през нощта, проливен дъжд. В такси се качват двама. Седят на задната седалка и си припомнят кой днес са ограбили и убили. Таксиметровият шофьор едва кара от страх. По едно време единия го потупва по рамото.. - Приятел, спри някъде, че да пусна една вода! - В това лошо време, пикай в колата!
Единствения човек който е виждал Чък Норис ядосан е майка му. След което Чък Норис останал сирак.
Мравката и Слона си вървяли в джунглата, по едно време Мравката се нахвърлила на Слона и започнала да го хапе, Слона не обърнал внимание и продължил,но от едно дърво паднал един кокосов орех върху слона и той извикал: -ОХ. Тогава Мравката се надигнала и казала: -Няма ОХ ще те скъсам бе!!!
Разговор между момче на 8 г. и майка му: Какво е презарватив ? - На Чичо Доктор лекарствата. -Какво е ш*бан ? -Хубав. -Какво е е*а ? -Лекувам. -Какво е п*дераст ? - Лекар. На другия ден майката на момчето се разболяла. Момчето се обадило в болницата и казало: - Ей п*дераст, вземай си презервативите, качвай се на ш*баното си Рено и идвай да е*еш майка ми !
Един човек, вегетарианец, трябвало да замине командировка в Лондон. На отиване с British Airways, а на връщане с Bulgaria Air. Обажда се в софийския офис на Бритиш еъруейз: - Добър ден, ще летя с ваш полет. Аз съм вегетарианец. - Много добре, ще ви сервират вегетариански обяд, ако не ви е трудно, моля, напомнете на стюардесата. В Лондон звъни на България еър: - Добър ден, ще летя с ваш полет. Аз съм вегетарианец. Мълчание в слушалката, а после: - Поздравления!