- Скъпи, струва ми се, че ме обичаш все по-малко и малко...
- Ти пък скъпа, обичам те все толкова! Просто плътността на любовта на единица килограм все повече пада.
Бабата на Марийка разговаря на висок тон с бабата на Иванчо:
-Ама, моля ти се бе, дръж го тоя твоя внук под контрол!
-Какво е станало стара приятелко?
-Абе, нищо тревожно, ама минавам преди час през подлеза срещу блока, в едно тъмно кюше мойто Мими, любимото ми внуче на колена и твоят внук Иванчо и мушка пишлето в лицето! Хубаво, че го мушна в устата, представи си ако го беше мушнал в окото! ! !