Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Запитали президента Буш, дали не се притеснява, че поредната банка е затворена, Буш отговорил, че все пак има банкомати.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Какво означава помак???? - Високопланински дженталмен.
Семейни
03.10.2017
3,394 прегледа
Следващ →
Още вицове
На една блондинка й писнало всички да я считат за тъпа и си боядисала косата. Карала си тя един ден колата и гледа едно стадо с овце. Спряла тя и казала на овчаря: - Хей, ако позная колко овце имаш в стадото, ще ми дадеш една! - Дадено. мислила тя, мислила накрая казала: - 52 - Как позна? Еее тстс... Добре де избери си овца дал съм дума! - Ей оная игривката там.. Всичко точно качили овцата в колата и овчаря казал: - А аз сега ако позная кой ти е естествения цвят на косата ще ми върнеш ли кучето?
Добър ден! Уважаеми слушатели. Днес ще започним деня с една добра и една лоша новина. Добрата новина е, че късно снощи е станал пътен инцидент. Автобус на даначните служби е катастрофирал на магистрала "Тракия". Пътниците са починали на място. Ето и лошата новина. В автобуса е имало сапо две заети места.
Какво си мисли котката: - Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме... Сигурно са богове! Какво си мисли кучето: - Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме... Сигурно съм бог!
Мюлер казва на Щирлиц: - Така-а-а-а... Значи си руски разузнавач, а? - Откъде разбра? - Идиот, писал си го в автобиографията си!
В един бар влиза един кон. Сяда на бара и си поръчва една лимонада, изпива я и си поръчва още една. На третата лимонада бармана не издържа и пита: - Що не си поръчаш и едно уиски бе? - Иска ми се но не мога, с каруца съм - отговаря коня.