Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво означава помак???? - Високопланински дженталмен.
Семейни 3,394 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една блондинка й писнало всички да я считат за тъпа и си боядисала косата. Карала си тя един ден колата и гледа едно стадо с овце. Спряла тя и казала на овчаря: - Хей, ако позная колко овце имаш в стадото, ще ми дадеш една! - Дадено. мислила тя, мислила накрая казала: - 52 - Как позна? Еее тстс... Добре де избери си овца дал съм дума! - Ей оная игривката там.. Всичко точно качили овцата в колата и овчаря казал: - А аз сега ако позная кой ти е естествения цвят на косата ще ми върнеш ли кучето? Добър ден! Уважаеми слушатели. Днес ще започним деня с една добра и една лоша новина. Добрата новина е, че късно снощи е станал пътен инцидент. Автобус на даначните служби е катастрофирал на магистрала "Тракия". Пътниците са починали на място. Ето и лошата новина. В автобуса е имало сапо две заети места. Какво си мисли котката: - Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме... Сигурно са богове! Какво си мисли кучето: - Какво ли не правят за мен хората! Мият ме, хранят ме, галят ме... Сигурно съм бог! Мюлер казва на Щирлиц: - Така-а-а-а... Значи си руски разузнавач, а? - Откъде разбра? - Идиот, писал си го в автобиографията си! В един бар влиза един кон. Сяда на бара и си поръчва една лимонада, изпива я и си поръчва още една. На третата лимонада бармана не издържа и пита: - Що не си поръчаш и едно уиски бе? - Иска ми се но не мога, с каруца съм - отговаря коня.