Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Песимистът вижда само тунел. Оптимистът вижда светлината в края на тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и приближаващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите…
Разни 1,428 прегледа
Следващ →

Още вицове

Руски шеф изпраща подчинен със заръка да купи два вагона водка и да му ги достави. Един месец по-късно подопечният се връща при шефа си кюр-кютук пиян. - Къде ми е водката бе? - попитал шефът. - Изпих я! - отговорил подопечният. - Всичката ли бе? - Не! Половината! - А другата половина? - Продадох я! - И какво направи с парите? - Изпих ги! Две блондинки вървели из джунглата и едната казала: - Виждаш ли оня слон дето се е скрил зад палмата? - Не. - Ами, как ще го виждаш като се е скрил? Питат философ: -Какво е за вас жената? -Пералня!-Веднага изстрелял той Вкарваш вещ,изкараваш парцал. Има нова поза в секса - 68: - Холандия духа на Румъния, а вторите имат да им дават 1. Късно вечерта излизат двама пияни от една кръчма. Единият поглежда на горе и казва: -Я виж как е блеснало слънцето Другият -Какво слънце та това е луната! -Не, не е луната слънцето е! Така след дълго спорене от вътре излиза трети. Питат го: -Братле,да разрешиш спора, това слънцето ли е или луната?! Човекът погледнал на горе и казал: -Извинете ме,но аз не съм от тук!:-)