Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две мутри с чела по два пръста стоят в кафенето и пият уиски. Влиза техен приятел, но с чело четири пръста: - Леле, Пешо, к`во е т`ва чело бе? - Силикон, братче, силикон!
Любими Герои 3,527 прегледа
Следващ →

Още вицове

Докато жената и любовника правели нещо в леглото, мъртвопияният съпруг се прибрал. Любовника веднага се скрил под чаршафите. Мъжът легнал в леглото. След малко попитал жена си: - Жена, виждаш ли това, което и аз виждам? - Какво? - От чаршафа се подават шест стъпала! - Не, ти си пиян. Четири са. Ако искаш стани да видиш. Съпругът станал, погледнал, ударил се по главата и казал: - Ей, здравата съм се напил! Наистина са четири!!! Забавянето по връщането на паметника Цар Освободител след ремонта било заради трудната задача - на какъв език да напишат паметната записка, която се поставя в капсула в самия паметник за поколенията, и която ще отворят след сто години. Изборът на език бил труден - ромски или турски... Пиян металист се прибира рано сутринта след сериозен нощен запой и клатушкайки се извиква: - Мамо,веднага ми пусни Веско Маринов ...ама бързо! Майка му: Чакай сине,ти не слушаш такава музика??? - Не бе,просто спешно трябва да изтрезнея! Една баба пътувала към София,за да навести внуците си. В трамвая дочула, че който искал да излезе,се обръщал към младежа,застанал на вратата с "пардон".Дошло време и тя да слиза и казала на младежа:"Пардоне,пази се,баби,да мина...." - Никак не им е лесно на медиите. - Що? - Май ще вдигат ДДС-то... - Какво им е трудно на тях? Нали ББ ще го качи? - Да, де. Но нали медиите преди няколко месеца писаха, че благодарение на ББ ще се свали ДДС-то, а сега ще трябва напишат, че ББ ще го качи и, че това е чудесна новина...