Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лоша поличба: момичето се пуска на първия ден от запознанството, но не на вас.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Един от вариантите за края на света: На небето се появяват светещи букви: "Програмата изпълни некоректна операция и ще бъде затворена.."
Програмисти
03.10.2017
2,749 прегледа
Следващ →
Още вицове
В Щатите е неприлично да се пита човек, колко пари изкарва... В България е неприлично да се пита човек, КАК си изкарва парите...
По време на концерт от първия балкон някой се провиква: - Има ли лекар в залата? От партера се надига възрастен човек. - Има! Какво се е случило? - Нищо, просто исках да чуя мнението ви за концерта, колега!
Чък Норис не ползва кондом, просто след като свърши поглежда във вагината и казва "Не!".
Младеж отива на дискотека. Там си харесал една девойка. Отива при нея и тихо я пита: - Искате ли да танцувате с мен? Девойката възмутено крещи с цяло гърло: - Няма да спя с тебе!!! Цялата дискотека паднала от смях. Младежа бил готов да се провали в земята от срам. След няколко минути девойката се приближава към него и го моли за извинение: - Не се сърди! Аз уча психология и ми беше интересно, как ще реагираш в такава ситуация, а също така и реакцията на тълпата. Младежът я погледнал възмутено и с цяло гърло извикал: - 200 долара за една свирка!!!
Жена води бебе на лекар. Докторът пита: - Детето кърмаче ли е или на изкуствена храна? - Кърмаче. - Добре, съблечете се. Докторът дълго опипва гърдите на жената и накрая казва: - Всичко е ясно - нямате мляко. - Ами то всъщност аз не съм майка му, аз съм му леля... Обаче се радвам, че дойдох.