Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо слоновете не могата да карат колело? - Защото нямат малко пръстче за звънчето...
Животни 3,351 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада и сексапилна жена влиза в сексшоп и започва да разпитва продавача: -Господине,колко струва черния вибратор? -20 лева! -А белия? -30 лева! -Ами този червеничкия? Продавача отговаря невярващо: -Ама госпожице,това е пожарогасителят!!! Разговор между българи в Русия, "перфектно" владеещи руски, пред асансьор в хотел: - Въй сефте в Маскву? - Имеет си хас. - А асансьор бачкает? - Йок, ево мама! Закеркенечился между етажами! - Е, значит прийдьотся качваться па стъпалами... - А до коими етажами? - Хич хабер си не имею! В зоопарка. - Мамо! Купи ми слон! - А с какво ще го храниш? - С нищп! Тук е написано: "Забранено е храненето на слона!" - Какво те спира да бъдеш себе си? - Правилата на етикета и наказателния кодекс... Семейство честват 50 годишния си юбилей. Мъжът се прибира подарява роза и казва: - Скъпа когато беше на 20 години беше красива като тази роза. После и подава една бутилка шампанско: - Когато беше на 30 години беше буйна като това шампанско. След това и дава кутия бонбони и казва: - Когато беше на 40 беше сладка като тези бонбони. Накрая вади бурканче кисело мляко и й казва: - Мила сега пък когато си на 50 години си кисела като туй мляко. Съпругата обидена от тези негови думи отвръща: - Когато бях на 20, като тази роза ти я подаряваше на други. На 30 бях буйна като туй шампанско но ти го пиеше с твоите приятели. На 40 години бях сладка като тези бонбони но ти беше диабетик. А сега когато съм на 50 и съм кисела като това кисело мляко защо мама му стара няма една краставица да направим един таратор?