Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дежурният автопатрул спира водач за нарушение: - Господине, защо шофирате без включени светлини? Не забелязвате ли, че е доста тъмно? - А вие сигурно не чувате? Гърнето е прегоряло отвсякъде, клапаните чукат на поразия, а таратайката ми гърми на километър. Дали ще ме виждат, или ще ме чуват - не е ли все едно и също.
Разни 1,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

Докладът на Румен Петков отчита, че е намалял броя на поръчковите убийства...а качеството им се е повишило. Нощ. Зима. Автобусна спирка. На спирката стоят и чакат последния автобус семейство с осем деца и слепец. Автобусът пристига препълнен. Жената с децата се натъпква вътре, а на мъжа и слепеца се налага да се прибират пеша. Вървят двамата един до друг, изнервени до крайност. Слепият чука с бастунчето по плочките - трак, трак, трак... - Слушай, - казва многодетният татко - все едно в главата ми чукаш с тоя бастун. Какво, толко ли е трудно да му сложиш една гумичка отпред?! - А, не е трудно, ама ако ти беше слагал гумичка накрая, сега щяхме да си седим в топлия автобус! Пътуват в едно купе чукча и супер мацка. През първия ден тя си мислила колко е грозен мръсен и отвратителен, а той през цялото време си тананикал нещо такова брррм, брррррм, брм, бръм Втория ден. Тя - колко е мръсен и отвратителен, не е чак толкова грозен... Той - пак си бръмчи..... Третия ден. Тя - колко е мръсен но ако спре да бръмчи няма да е толкова отвратителен. -Стига се бръмчал, че ще те изхвърля през прозореца!!! Скрил се чукча зад перденцето и трепери и се чуди защо тая не му дава да си пее химна на чукчи ... На седмия ден вече наближават Москва, мацката не издържа и си казва мръсен-не мръсен, ама мъж е все пак. Дръпва му перденцето, разкочава си блузката, качва си единия крак на седалката и казва: - Искаш ли? - Ъхъ.. - Набързичко? - Ъхъ.. - Хайде, давай!!! Позвъняване на вратата беше признат за най-добър контрацептив на годината. Някаква жена се изповядва: - Грешна съм, отче! Всяка сутрин се гледам в огледалото и си казвам \"ах, колко съм красива!\". - Това не е грях, дъще моя. Това е заблуждение.