Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Най-после добри новини покрай кризата - след празнуването на осми декември няма постъпили студенти в токсикологията.
Студентски 2,627 прегледа
Следващ →

Още вицове

Земя, говори Господ. Искам всички хора да напуснете до края на месеца. Имам клиент, който се интересува от имота. Фразите "Не знам, какво ще бъде времето" и "На места са възможни краткотрайни валежи" са абсолютно еднакви по смисъл. Но първата я казват честните хора, а втората - метеоролозите. Шефът на полицията пита подчинен: — Защо старшините Иванов, Петров и Тодоров не са днес на служба? — Ами, вчера имах рожден ден. Пийнахме с тях. После по телефона извиках такси за Иванов, Петров го изпратих на трамвая, а Тодоров взе метрото. — Но тук няма ни трамвай, ни метро! — Там е работата. Аз и телефон нямам. Къде са се запиляли умът не ми го побира. Прибира се един митничар от командировка внезапно,вижда в коридора чужди мъжки обувки и с гръм и трясък се понася из апартамента да търси тъпкача.Жена му трепери гола в спалнята.Нашият рови в портмантото,в гардеробите, в скрина за бельо,в големия хладилник,по едно време се навежда да погледне под спалнята.От долу ебача гол държи едно 100 евро и го протяга мълчаливо.Митничарчето прибира мангите и изправяйки се,казва: Интересно и тук няма никой!! Двама борци карат през гора. По едно време им се допикава, слизат и започват да пикаят. Ала единият го ухапва змия точно по онова място. Той започва да вика от болка: -А-а-а! Помощ, ухапа ме змия! Другият борец веднага се обажда на шефа си и му вика: - Шефе, шефе, братчеда го ухапа змия! Бързо казвай к'во да праим. -Ами... Единственият начин да го спасиш е да изсмучеш отровата от ухапаното място... Тъжен, борецът отива при братчеда си и като помисля малко му казва: - Шефа каза: ша мреш!