Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Задават въпрос на участник в "Любовни квартири": - Кое от момичетата избирате? Участникът се замислил... почесъл се... и попитал: - А може ли да се посъветвам с жена ми?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако мъж подари на жена си цветя, значи любовницата му не е дошла на срещата.
Бисери
03.10.2017
3,017 прегледа
Следващ →
Още вицове
Кихнах, а колега от стаята ми написа на кюто: "Наздраве" ...Накъде отиваме...
Младеж звъни по телефона по обява от вестника за добре платена работа на непълен работен ден. - За каква работа става дума? - Нашата фирма снима порнофилми, и ни трябва човек, който да бръсне момичетата, така че да са гладки. - Супер! Мога да почна още днес! - Първо имам няколко въпроса. Женен ли сте? - Не! - Идеално! Че иначе много жени ревнуват...С бръсненето ще се справите ли? - Вече толкова години се бръсна всеки ден! - Супер! Красиви момичета плашат ли ви? - Какви ги говорите! Много ги обичам, направо ги обожавам! - Много добре, заповядайте утре за интервю в Перник. - Защо в Перник, мислех, че работата ще е в София? - Да, работата е в София, но опашката от желаещите започва от Перник!
Две мравки решили да си направят малка разходка из някоя полянка и да си полегнат малко на теферич. Едната казала: - Аз ще си взема една бутилка спрайт, ще си лежа и щи си правя кефа. - Аз пък ще си взема един касетофон с една касетка с оная песен, нали я знаеш "I feel good" и аз да си правя кефа. Отишли те, легнали на полянката, след малко се сетили да си вземат спрайта и касетофона, обаче нещата им ги нямало. След малко от едно храстче излязла друга мравка и казала, оригвайки се: - I feel good!!!
В час по български език, учителката казва на децата: -Който каже изречение с буквата "К" ще получи шестица. Става едно момиче и казва: -Краставицата е зелена. Учителката: -Браво, 6! Става марийка: -Киселото зеле е вкусно. -Браво, 6! Става иванчо: -Кака Кера Кварталната Курва Кара Киро Кура Към Кино Култура, Какъв Кур , Киро - Като Кремиковски Кумин. Учителката веднага пратила Иванчо при директора. Иванчо се връща и приятелите му го питат: -Какво стана, кара ли ти се много? -Ами, кара ми се друг път - пита ме за телефона на кака Кера.
На една жена всички любовници и казвали, че и е много голяма оная работа. Решила тя, да провери как стоят нещата. Съблякла се чисто гола, взела едно огледало, сложила го на земята и се разкрачила над него. Точно почнала да чупи стойки, когато влязъл мъжът и я попитал: -Какво правиш ма? Тя му отговорила: -Ми, малко гимнастика. Мъжът я похвалил и й казал: -Добре, само внимавай да не паднеш в тази дупка под теб.