Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- По принцип искам да се занимавам в живота си само с това, което умея! - А какво умееш? - Нищо.
Разни 1,890 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят.И той питал майка си: -Мамо,как съм се появил на бял свят? -В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: -Тате,как съм се появил? -В роза те намерихме! И накрая в съчинението си Иванчо писал: -Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно,без да знаят за кефа от личния живот... Курс "Как се става богат и известен" - 400$. Курс "Как се става богат и неизвестен" -4000$. Полицай вижда дете на улицата и го пита: - Как се казваш? - Като татко - отговоря детето. - А, как се казва баща ти? - Като мен - казало хлапето. - Как се казвате двамата? - Еднакво. Американски бар. Влиза мъж и поръчва две чаши уиски. Барманът: — Защо пък две? Мъжът: — Разбирате ли, имам приятел, който е много далеч, винаги поръчвам по две чаши, все едно, че той е тук до мен. Историята се повтаря няколко години, докато веднъж мъжът се появява и поръчва само една чаша уиски. Учуден барманът пита: — Винаги поръчваш по две чаши, а сега една. Да не се е случило нещо с приятеля ти? — А, нищо му няма, ама аз отказах пиенето… - Здрасти кво правиш ? - Ми кво да прааа... - Ми ко да прайш ....