Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо художниците винаги слагат подпис на картините си долу вдясно? - За да може да бъде видян от ценителите на живописта и да не окачат картината наопаки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
В приемната на психиатър се срещат двама познати. - Сега ли идвате или вече си тръгвате? - пита единият. - Ако знаех това, не бих седял тук…
Лекари
03.10.2017
3,380 прегледа
Следващ →
Още вицове
Гарванът седял по цял ден на дървото, без да прави нищо. Заекът го попитал: - Мога ли и аз, като теб, да седна и да не правя нищо по цял ден? - Разбира се, защо не - отговорил гарванът. И така, седнал заекът на земята и си почивал. Унесъл се, една лисица изскочила от храстите и го изяла.Бизнес поука: За да седите без да правите нищо, трябва да сте на много висока позиция.
Жена пътува за пръв път със самолет и си намира удобно място до прозореца. Едва се настанява, когато се появява някакъв мъж и заявява, че това е неговото място. Въпреки дългия спор тя категорично отказва да се премести. - Добре, госпожо - отвръща мъжът - щом така искате, вие карайте самолета!
Нимфоманките си имат собствена фалософия.
Един мъж отишъл на доктор. -Докторе имам един много голям проблем. -Какъв? -Еми един такъв съм заприказвам се с хората... оня ден отидох в комшийктата с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде на гости бълдъзата и с нея като се разприказвахме, приказвахме приказвахме и са наебахме. -Еми какво лошо има в това? -Е да де ама един ден дойде комшията и като се разприказвахме с него че го наебах и него. А доктора: -Я си тръгвай че нещо много се разприказвахме май.
- Келнер, донесете ми пилешки гърди. - С гарнитура ли? - Не, със сутиен.