Мъж се прибира в къщи и заварва съпругата си да се гледа замечтана в огледалото.
- Какво толкова се гледаш? - попитал мъжът.
- Днес ходих на преглед и лекарят ми каза че гърдите ми са като на 20 годишно момиче - отговорила жената.
- А нещо за 50 годишния ти задник каза ли?
- Не, скъпи, за теб изобщо не е ставало дума...
Тираджия, металист и програмист решили да се надпиват с бира.
Пили каквото пили, тираджията се отказал. Програмиста и металиста продължили, ама в един момента се оказало, че и двамата не могат повече, но са изпили по равно.
Металиста се напънал, изревал \"МЕТАЛ ФОРЕВЪР\" и гаврътнал още една халба. Той погледнал към програмиста с усмивка, доволен от победата си, и казал:
- Ами сега?
Програмиста отговорил:
- Сега включвам виртуалния стомах. Барман, дай още една каса!
Една жена била с любовника си, когато мъжът й се прибрал от работа по-рано. Тя бързо напъхала любовника в хладилника.
Мъжът влиза в кухнята, отваря хладилника и....
- Кой си ти?
- Васил.
- Какво правиш тук?
- Ям луканка.
На следващия ден мъжът отива на работа и разправя случката на колегите си.
Всички казали:
-А бе, ти си голям идиот. Това е бил любовникът на жена ти.
Вечерта пак се прибира по-рано. От вратата тича в кухнята и отваря хладилника - вътре стои друг мъж.
- Кой си ти?
- Ами... Иван.
- Виж какво, Иване, кажи на Васил, че ако го видя ще го счупя от бой.
Разговор между контрола и пътник в градски автобус:
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вашето билетче?
- Моето билетче.
- Вие какво зациклихте ли? Други думи не знаете ли?
- Знам. Прахосмукачка…
- А бе вие да не сте болен?
- А вие да не сте доктор?
- Аз не съм доктор!
- А пък аз не съм водопроводчик.
- Май ви хлопа дъската…
- Що, да не сте дърводелец?… А, ето я и мойта спирка !
Хванал пъдаринът един циганин, че краде от лозето:
- Ха сега ела с мен при кмета! - рекъл той.
Отиват и кмета казва:
- 1000 лева глоба.
- Ама недей така бе брадчед, аз за булката няколко чепки откъснах, че е бременна та й се дояде като видя лозето.
- Нека да дойде булката да видим. - рекъл кмета.
Водят жената, тя една млада, слаба…
- Абе ти защо лъжеш? - извикъл кмета.
- Ама то скоро правено бе, кмете! - рекъл циганинът.
По алеята в парка мъж бута пред себе си детска количка с ревящо бебе и шепне над него:
- Спокойно, Джим! Няма нищо страшно, Джим. Не викай, Джим. Не плачи, Джим! Какво пък толкова е станало, Джим? Погледни колко е интересно наоколо, Джим. Успокой се, Джим...
Настига го млада жена и възхитено му казва:
- Господине, възхищавам се от търпението с което успокоявате своя малък син Джим. Ех, ако и моят съпруг беше като вас...
Мъжът я изглежда внимателно и с леден глас отговаря:
- Аз съм Джим!
400 Bad Request - среща без букет
401 Unauthorized - заета
402 Payment Required - вечеря на свещи
403 Forbidden - долу лапите!
404 Not Found - днес съм с приятелки
405 Method Not Allowed - нееееееееееееее, не отзад
406 Method Not Acceptable - ... не смучи!
407 Proxy Auth. Required - трябва да питам мама
408 Request Timeout - ти знаеш ли отколко време не ми си се обаждал?
409 Conflict - каква беше тази блондинка с теб вчера?
410 Document Removed - искам развод
411 Lenght Required - каквооо ?!? и ти на това казваш дълъг?
412 Precondition Failed - какво ? нямаш презерватив?
413 Request Entity Too Large - ТОЛКОВА голям няма да влезе!
415 Unsupported Media Type - нееее, четирима не е интересно
500 Internal Server Error - месения цикъл
501 Not Implemented - още не съм пробвала
502 Bad Gateway - ...уффффф, солено !
503 Service Unavailable - боли ме главата
504 Gateway Timeout - и това беше всичко?
Белите обсаждат червените в едно село. По едно време от селото излиза каруца, карана от възрастна селянка. Белите претърсват каруцата, гледат че бабата е безобидна и я пускат.
Каруцата продължава нататък и отива до съседното село, където има друга част на червените. Командирът им поглежда бабата и казва:
- Я! Ама това бил Петка! Как си се маскирал само…
- Е, нищо особено… Вие по-добре вземете да разпрегнете Чапаев, че каталяса.
Хубавица отива при лекар и пита:
- Докторе, кажете ми моля, как да не забременея ако правя секс без презерватив?
- Трудно е да ви обясня, но мога да Ви покажа.
Края на Втората Световна немците се изтеглят от Полша. Един есесовец си харесал едно девойче, и за довиждане, колкото и да се дърпала, я оправил. След това и казал: следващият месец няма да имаш цикъл, след 2
-3 месеца ще почне да ти се подува корема
- спокойно, не надебеляваш. След девет, ще родиш хубаво русо момченце можеш да го наречеш Хитлер. А тя му отговаря : след 2
-3 дни ще почувстваш парене, след още толкова, болка , като ходиш в тоалетната, след седмица ще минеш на антибиотици можеш да го наречеш сифилис...........
- Какво казал Тарзан, когато видял стадо слонове да се спуска по един зелен склон?
- Яяя, вижте, стадо слонове се спуска по този зелен склон!
- А какво казал Тарзан, когато забелязал същото стадо слонове, но с черни очила, да слиза по същия зелен склон?
- Не казал нищо, защото не ги познал.
Самолет извършва принудително кацане в гъстите гори на Амазонка. Спасителен отряд е изпратен, да намери оцелелите пътници, да им занесе храна и медикаменти и да извика на помощ хеликоптери, които да ги спася.
Спасителите търсили, търсили и накрая намерили падналия самолет. Приближават се към него и виждат следната картинка: един от пътниците седи на земята и глозга човешка кост, а зад него купчина от вече оглозгани кости. Мъжът вижда спасителите и горчиво започва да ридае:
-
Да, аз съм виновен. Ама, какво да направя, нали все пак трябваше да оцелея. Наложи се да изям всички останали пътници.
Началникът на спасителния отряд гледа втренчено и успява само да каже:
-
Да бе, обаче самолетът падна само преди три дни....
Учителката пита Иванчо:
- Иване, имаше за задача да зарадваш два пъти някой. Ти кого зарадва и как?
- Отидох на гости на баба - тя много се зарадва. В неделя си тръгнах - тя още повече се зарадва!
Мъж отива на изследвания. След прегледите докторът му казва:
- Слушайте! При вас всичко е нормално, изследванията са отлични, само едно нещо не е наред. Вие имате най-малката пишка, която съм виждал някога!
Мъжът:
- Знаете ли, докторе, аз имам жена, три деца и отличен полов живот. Най-големият ми проблем, обаче е, когато трябва да си намеря пишката, за да се изпикая.
Докторът:
- А при половия живот!?
Мъжът:
- А, тогава не я търся сам...
В цирка дресьорът на лъвове демонстрира най-опасния номер: Приближава се до един от лъвовете, удря го по главата и лъвът отваря уста. Мъжът си поставя оная работа в устата на лъва, поседява така няколко секунди, след което си го прибира.
Бурни овации. Конферансието обявява:
- Има ли доброволци от публиката - смелчаци, готови да повторят този страховит риск???
От залата се чува глас:
- Аз, ама няма да ме удряш по главата!...
Вървят си по пътя Белоснежка, Палечка и Шрек. Белоснежка казва:
- Аз съм най-красивата и най-готината.
Палечка:
- А аз съм най-малката и най-добрата.
Шрек:
- Аз пък съм най-страшният и най-ужасният!
Продължават нататък и виждат къщичка, а на вратата ѝ написано - "Огледало на истината". Първа влиза Белоснежка. Излиза ридаейки.
- Не съм била най-красивата - оказва се, че имало някаква си Спяща красавица.
Влиза Палечка. Излиза също ридаейки.
- Не съм била най-малката - оказва се, че имало някакъв си Малечко Палечко!
Влиза Шрек. Излиза след малко и ревва гръмогласно:
- Коя пък е тая Фидосова, да ѝ е*а майката?!...
Приближават новогодишните празници. Мъж в командировка решил да изпрати на жена си подарък. Получила тя колета и като го отворила, намерила вътре чорапогащник. На единия му крачол било написано "Честита Коледа", а на другия "Честита Нова година".
Тогава жената изпратила на мъжа си следната телеграма:
"Благодаря ти за подаръка. Надявам се, че ще дойдеш да ме видиш между двата празника..."
Рангел се буди след едногодишна кома. До леглото седи обляната в сълзи Мара, която и за миг не изоставила съпруга си по време на комата! Той й хванал ръката и започнал:
- Маро, помниш ли как едно време, като загубих всичките си пари на покер и всички ми се смяха, ти бе до мен?
- Помня, скъпи!
- А, помниш ли как, когато катастрофирахме и един месец бях на легло, ти пак бе до мен?
- Помня, любими!
- А, помниш ли как, като започнах частен бизнес и после фалирах, ти пак бе до мен?
- Помня, Рангале!
- И сега, като 1 година бях в кома, ти пак си до мен...
- Да, скъпи
- Знаеш ли какво си мисля, Маро..
Мара умилена:
- Какво, любов моя?
- Еми, страшен карък ми носиш ти, СТРАААШЕН !!
1969 година.
Съдия влиза след делото, при колегата си в стаичката за почивка и се залива от смях.
- Какво има бе?- пита го колегата му.
- Мале няма да повярваш какъв смешен виц чух преди малко.
- Я разкажи !? - помолил любопитно колегата.
- Не мога бе човек, току-що дадох за него 15 години.
Семейство отива на гости на друго семейство в съседен град. Останали да пренощуват. Леглата обаче не стигнали за всички и се наложило синът на гостуващото семейство да спи в едно легло с дядото на домакините. Заспали всички, а към 3 часа сутринта дядото почва да крещи:
- Жена, дайте ми жена, веднага ми дайте жена.
Спящият до него младеж се събужда и казва:
- Слушай, дядка, първо на първо - къде да ти търся жена в три часа сутринта, второ на второ - ти си на повече от 90 години, и трето на трето - що не си държиш твоя, а си хванал моя...
На някаква сватба станало сбиване и всички били прибрани в ареста.
Върви съдебен процес. Съдията пита единият от участниците:
- Разкажете ми откъде започна скандала?
- Аз съм чест гост на сватбите в нашия район, винаги ми разрешават да танцувам с булката първия танц. Танцуваме си ние първия танц, след това започва втория танц, ние продължаваме да танцуваме, след това трети танц….. Изведнъж младоженеца скочи от стола затича се към нас и с всички сили ритна жена си между краката.
- О-о-о, той, сигурно е нанесъл големи вреди.
- Вреди?! Тоя ми счупи три пръста на дясната ръка!