Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
400 Bad Request - среща без букет 401 Unauthorized - заета 402 Payment Required - вечеря на свещи 403 Forbidden - долу лапите! 404 Not Found - днес съм с приятелки 405 Method Not Allowed - нееееееееееееее, не отзад 406 Method Not Acceptable - ... не смучи! 407 Proxy Auth. Required - трябва да питам мама 408 Request Timeout - ти знаеш ли отколко време не ми си се обаждал? 409 Conflict - каква беше тази блондинка с теб вчера? 410 Document Removed - искам развод 411 Lenght Required - каквооо ?!? и ти на това казваш дълъг? 412 Precondition Failed - какво ? нямаш презерватив? 413 Request Entity Too Large - ТОЛКОВА голям няма да влезе! 415 Unsupported Media Type - нееее, четирима не е интересно 500 Internal Server Error - месения цикъл 501 Not Implemented - още не съм пробвала 502 Bad Gateway - ...уффффф, солено ! 503 Service Unavailable - боли ме главата 504 Gateway Timeout - и това беше всичко?
Програмисти 3,074 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тича си Заекът през гората и нещеш ли, гледа на една полянка лисицата пали joint и си дърпа яко. - Лисо, това е вредно за здравето - казва й Заека - хайде с мене малко джогинг и ще се оправиш. Лисицата се съгласила и тръгнали да тичат заедно. Тичали, тичали и изведнъж гледат Кумчо Вълчо седнал в храстите се боцка. - Вълчо, как може така да се друсаш! Я, тръгвай с нас да тичаш - това е полезно за здравето. Вълка се навил и така тръгнали тримата да тичат из гората…Тичали, тичали и срещат Баба Меца - пуши хаш с лула, Заекът и нея придумал да прави джогинг с тях. Тичат заедно животните и стигат до една полянка, на която са легнали Лъвът и Тигъра. Като ги виждат Лъва ръчка с лакът Тигъра и разправя: - Копеле, гледай, Заекът пак се е надрусал и кара животните да търчат из гората като луди ! - Ето, омъжвам се. Представям си колко мъже ще се разстроят. - Че ти за колко ще се омъжваш? Изпратили две кучета - Белка и Стрелка, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Белка: - Белка! - Бау-бау. - Натисни червеното копче! След един час викат Стрелка: - Стрелка! - Бау-бау. - Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: - Ало, блондинката! - Бау бау? - К`во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо! Двама руснаци стоят пред супермаркет и спорят: - Този път ще вземем две. - Как две бе - оня ден взехме две и не ни стигнаха. Вземаме три. - Как три бе - вчера взехме три и ни остана. Вземаме две. - Не. Три. - Не. Две. - Три. - Две..... И след дълъг и припрян спор, решили да вземат две. Влезли в магазина и поръчали: - Един кашон водка и две репички... Двама мисионери в Африка ги хванали едно племе канибали. Вързали ги и ги сложили в един голям казан над огъня. По едно време единия почнал да се смее неистово. Другия: - Какво ти става бе човек?! Тея ще ни сварят живи, а ти се хилиш като луд? Какво му е смешното? Онзи, смеейки се още: - Току що им се изпиках в супата!