Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Бегай че сам се разнервирала , ша пристапя и ша та разпребия!" Студентка от Биологически факултет
Бисери 2,982 прегледа
Следващ →

Още вицове

трима приятели се събрали - рибари. Единия с насинено око.Втория със счупена ръка.А третия - напълно пребит. Попитали първия: -Защо ти е насинено окото? -Вчера отивам за риба. Започва да дърпа яко.Не мога да я изтегля.Дръпнах рязко и тя полетя към мен.Цапна ме и ми нарани окото. Попитали втория.Пак същата история. -Само дето мен ме перна по ръката и ми я счупи. Попитали третия: -А ти пък целия си пребит. :(.Защо така? -Вие знаете ли кво е кит? Полунощ... върви един човек през едно гробище и яде баничка. Внезапно от близките храсти долита сподавен глас: - Да-а-а-а-й!!! Изплашен, човекът едва успял да изпелтечи: - Б-б-б-б-баничката ли?... - НЕ!!! Хартийката. - Ей, кучето ми съвсем мързеливо стана... - Защо мислиш така? - Ами преди като искаше да го разхождам, идваше и ми носеше каишката. А сега идва и ми носи ключовете от колата. Продавачката в секс-шопа най-много мразеше въпроса:"А вие какво най-много харесвате?" Ке им, ке ям и па ке доем!" (Ще отида, ще ям и пак ще дойда) Дочуто в Сандански