Срещат се двама приятели. Единият пита:
- Как си след развода с жена си? Как го преживя?
- Сега съм много по-добре! Първите седмици за малко да се побъркам от кеф!
След първата брачна нощ мъжът се събужда рано сутринта
и на пръсти отива в кухнята.Там прави кафе и сандвичи,
слага ги на поднос и ги носи на жена си в леглото.
-О колко мило!-казва жената.
-Видя ли как го направих,защото от утре искам ти да правиш същото,и то всяка сутрин.