Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На животните в гората им било много скучно. Така че се уговорили всеки да разкаже по един виц. Ако дори едно от животните не се разсмеело щяли да изядат разказвача. И така първо зайчето. Реакцията на всички: "Ха, ха, ха..." - Магарето мълчи. Изяждат заека. След това вълчо. Всички: "Ха, ха, ха..." - магарето пак мълчи. Два дни по-късно, в присъствието на малкото останали животни, магарето започнало да се хили като обезумяло: - Какво ти стана, бе - пита лъвът. - Абе тоя заек верно може да разправя вицове...
Животни 3,351 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка, брюнетка и червенокоса разговарят с барман. Брюнетката: - Барман, за мен Б и К! Бармана: - Какво е Б и К? Брюнетката: - Бърбън и Кола! Червенокосата: - За мен Д и Т! Барманът: - Какво е Д и Т? Червенокоста: - Джин и Тоник! Блондинката: - За мен 15! Барманът: - Какво е 15? Блондинката: - 7 и 7!!! Петка тича запъхтян при Чапаев: - Василий Иванич, Анка настъпи мина! - Знам - спокойно казва Чапаев. - Ама откъде знаеш? - Дамската й превръзка се лепна на прозореца преди малко. Доста почерпен шофьор се качва в колата си. — По-добре е да се прибереш с автобус – съветва го негов приятел. — Няма да се побере в гаража. Из ученическо съчинение: - Очите му гледаха направо, а ушите наляво. Разговор между две блондинки: - Как мислиш да преспа ли с него или не? - Преспи, щом искаш. - Да, ама той е един такъв съвестен. . . - Спокойно, тя, съвестта не се предава по полов път. . .