Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
КАТаджия спира кола. Зад волана е мутра. Кадажията дълго и внимателно му разглежда книжката. - Какво? Мислиш, че съм я купил ли? Не. Приятелите за рождения ден ми я подариха!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Баримор, какво прави този каторжник с факлата в блатото? - Олимпиада, сър.
Бисери
03.10.2017
3,242 прегледа
Следващ →
Още вицове
В родилния дом лекаря същисан открива, че на едно от леглата лежи мъж: - Ама Вие какво правите тук? - Ако искате вярвайте докторе, но всичко започна от миенето на чинии...
Новороден вундеркинд към акушерката: - Благодаря за вниманието!
Дядо Спиро отишъл в болницата да си направи основен медицински преглед. Качвали го на разни уреди, гледали го на рентген, взимали му всякакви секрети. Отива след седмица при доктора да разбере резултата. - Деде, няма какво да се лъжем. Най-много до месец ще ти се парализира цялата дясна страна - крак, ръка, всичко... Дядо Спиро се замислил, замислил па взел да си бърка из джобовете на панталона. Доктора го гледал, чудил се какво ли му стана на човека, накрая не се стърпял и го попитал: - Какво ти стана бе дядо, да не се шокира нещо, съжалявам ако... - А, няма нищо докторе, оная ми работа е виснала в десния крачол, спасявам каквото мога.
"Днес учихме за едноклетъчни животни - за амебата и ЧАТАЛЧЕТО" "Баща ми чука на гарата" - (човекът е ревизор вагони) От съчинение на първокласник по повод семейството "Семейството ми се състои от мама, татко и аз. Аз съм най-младият... Трябва да обичаме родителите си и да им помагаме когато си изпълняват задълженията. Когато мама е болна, татко служи за жена на всички в къщи" "Жените от племето пееха и танцуваха около огъня, а малките членове отмерваха ритмично такта" "По брега на реката вървял Челкаш и през скъсаните му панталони се виждал пролетарският му произход"
Среща Вълкът в гората Червената Шапчица. Веднага прави една страшна физиономия и ръмжи срещу нея: - Давай! - Ама, чакай, поне да се съблека... - За кво си ми гола, ма! Виното и баницата давай...