Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Два скелета решили да покарат кола.Единия тъкмо се качил и изкочил от колата,върнал се в гробищата и след малко се вмъкнал от ново в колата с надгробния си камък под мишницата.Другият скелет учудено го попитал: -За какво ти е този камък? -Без документи не шофирам!
Слаботелесни 7,832 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между адвокат и клиент: — Ще поемете ли защитата ми? Плащам веднага в брой ! — В какво Ви обвиняват? — В подправка на парични знаци. Петима канибали започват работа в много голяма канадска фирма. Първия работен ден ги вика генералният директор и им казва: - Сега сте част от отбора. Заплатата тук е висока, 5000 долара, вие може да обядвате в служебния стол - така и нашите сътрудници няма да се тревожат... Канибалите обещават никого да не пипат. След месец генералният директор отново отива при тях и им казва: - Вие изпълнявате отлично работата си, аз съм много доволен от вас, но вчера изчезна чистачката и целият офис е мръсен. Случайно да знаете какво е станало? Канибалите се кълнат, че нищо не знаят за това. След като директорът си отива, главният от канибалите пита другите: - Е, и кой я изяде? Мън-мън - и единият си признава: - Ами аз... - Идиот! Ние цял месец ядохме специалисти по пазара и рекламата, регионални мениджъри, бренд-мениджъри и никой нищо не забеляза! За чий тогава ти изяде баш чистачката?! Седи си бай Иван и гледа новогодишната програма. Гледа старите смешни предавания отпреди години, гледа после Комиците, гледа разни скечове... Накрая гледа новогодишното обръщение на президента, където държавният глава разказва колко много е постигнато през изминатата година и колко още повече ще се постигне следващата. - Този затуй излиза последен: за да ме разсмее най-много от всичките досега - мрачно заключи бай Иван и гаврътна чашката с ракия. Из медицински доклад: Младият зъболекар неправилно използвал клещите си и вместо зъба на пациента извадил от портмонето му 100 лв. - Почнах да ползвам вече интернет-банкиране! - И как е? - Супер! Логвам се с моя номер и парола и избирам теглене на 100 лева и натискам "изпълни". - И какво?! - И излиза съобщение: "сложете хартия в принтера и натиснете "Печат"!