Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж отива при лекаря и започва да се оплаква: -Докторе кво да ти кажа имам една болко тръгва от кръса, качва се по грабначния стъл и стига до главата и направо имам чувството, че ще ми се пръсне главата. Доктора му отговаря: -Ми как, да ти го кажа, тая болка идва от пениса и единствения начин да се оправиш е да го отрежем. Казвай какво ще те правим. Пича позамислил се и решил, че ще го маха с тази болка в главата не се живее. След време отивва да си шие панталон и шивача го пита: -Само да ми кажеш в кой крачал си го носиш да остава малко повече място -Няма значение -Как да няма, като тръгне една болка от кръста, по гръбнака и от там напрао имаш чувството, че ще ти се пръсне главата....
Други 2,470 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един автомобил пътуват борец, бизнесмен и програмист. Колата се повредила в една затънтена селска местност - ни напред, ни назад. Първи се намесил бореца - вади мобифон и казва: - Ей сега ше врътнем една шайба на наште момчета, само кажете каква да е новата кола: Мерцедес, БМВ, нещо друго? Обадил се и бизнесмена, със следното предложение: - Дайте, да продадем тази кола на местното население, на бързо с парите регистрираме едно АД от много закрит тип, продаваме акциите на местните жители, със събраните пари си купуваме нова кола и заминаваме? Ще стане за нула време! А програмиста смутено се обажда от задната седалка: - Може би ако слезем и отново се качим, ще запали? Бай Ганьо българина, Бай Ганьо турчина и Бай Ганьо китаеца се хванали на бас.Който излезе пръв от пещерата печели 100.000.000$.Турчина влязъл и чул -Аз съм синьото око умрял от страх.Китаеца същото се случило с него.Българина влязъл казали му -Аз съм синьото око.Българина казал: -Искаш ли и другото да ти насиня Сани пита майка си: - Мамо, защо Нова година не е веднага след Бъдни вечер и Коледа? - За да не умират хората от преяждане и препиване. - Сега ще измием кръвта от детектора на лъжата, и отново ще бъде готов за работа. Водят първолак в училището на 15-ти септевмри: - Какво съм направил? И защо 12 години ми дават!!!