Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, болен съм, имам температура, боли ме гърлото, кашлям, обща слабост. Това свински грип ли е? - Анализите, уважаеми, показват, че имате обикновена атипична пневмония, а за нея вече фармацевтите и медиците си получиха своя дял, впрочем както и за птичия грип. Затова, кихайте на воля и пийте чай с лимон. Вие на практика сте здрав! Следващия!
Лекари 3,727 прегледа
Следващ →

Още вицове

Четвърти ден карам грип. Четири дена подред идват мои приятели да му правят компания, да ме подкрепят морално...но аз повече не мога да пия!!!! Напушили се сверзи двама наркомана и решили да ходят да играят футбол. Единият казал на другия: - Аз ще бъда 22-мата футболисти, а ти ще бъдеш 35 000-ната публика. И така започнали да играят. Този, който бил футболистите бягал из целия стадион след въображаемата топка, скачал, падал, ставал... но по едно време започнал да се ядосва и казал: - И мамка му ... ГРЕДА!!! Този, който бил многохилядната публика взел един камък и го оцелил и онзи казал: - Браво бе, от 22-ма футболисти баш мене ли оцели е? - А ти от 35 000-на публика как разбра, че аз съм те оцелил? На гарата в Перник ходи по перона мъж и монотонно дудне: вестници, списания, еротика, хороскопи, вицове...Идва при него един и вади един лев: - Вицове, моля. Взима левчето, прибира го в джоба си, навежда се към човека и: - Прибира се, значи, един мъж от командировка.... Борец си купува вила в покрайнините на Варна. Скоро обаче научава, че при поредното свлачище къщичката му се засилва, помита гаража и цопва в морето. Борецът и негов приятел отиват да огледат мястото, оставено от изчезналата вила. Нашия човек обаче се смее. Приятелят му го пита: - Защо се смееш бе, брато? Толко беше яка къщурката, а си отиде... Борецът отговаря: - Да, ама я глей отгоре каква двуетажна иде! Учителката задава задача на класа, да напишат за домашно нещо в рима. Иванчо написал: "Баща ми разля качето със саламура и тя му стигна чак до... коленете!" - Но тук няма рима, Иванчо - казала учителката! - Как да има госпожо, като саламурата беше малко и не му стигна до римата!