Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
1969 година. Съдия влиза след делото, при колегата си в стаичката за почивка и се залива от смях. - Какво има бе?- пита го колегата му. - Мале няма да повярваш какъв смешен виц чух преди малко. - Я разкажи !? - помолил любопитно колегата. - Не мога бе човек, току-що дадох за него 15 години.
Политически 3,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Късно вечерта жената пристига в кръчмата да прибира мъжа си. Мъжът е възмутен: - Защо като ме няма, все идваш да ме търсиш в кръчмата? Защо не идеш да ме потърсиш в музея примерно? В час по география (ПГ Ген. Вл. Заимов - гр. Сопот) Г-жата: Спиииишката мислиш!! (спиш като мислиш) Ученика: С какво друго мога да мисля!? Двама си говорят: - Вече не мога да лъжа жената, че съм на работа, а да отида на бира с приятели. Хваща ме, че лъжа! - Как? - Ами ползва локализатор за установяване на местоположение на GSM - линк. Вълкът, заекът и хамстерът решили да направят пиеса. Решили, че трябва да си измислят сценични имена и се събрали да го обсъдят. Вълкът казал: - Сетих се! Аз ще се казвам Вую, заека ще се казва Зую... и тогава хамстерът казал: А не, аз няма да участвам. - Тате, викат те в училище. - Защо? - Помниш ли, че те бях помолил да ми напишеш съчинение на тема "Нещата, които обичаме". - Е? - Ами на учителката не й е харесало онова за стриптийза на масата и другите неща...